Tarzāna bijusī mīļākā Anastasija, guļot slimnīcas gultā, dalās emocionālās pārdomās

0 Komentāru
Tarzāna bijusī mīļākā Anastasija, guļot slimnīcas gultā, dalās emocionālās pārdomās
INSTAGRAM

Striptīzdejotājs Tarzāns jau atkal bauda mīlestību kopā ar sievu, dziedātāju Natašu Koroļovu, bet viņa bijusī mīļākā, aktrise Anastasija Šuļženko nespēj aizmirst vīrieti un dalās emocionālās pārdomās.

”Kas notika, tas notika. Nekad nedomāju, ka cilvēki, aprakstot mīlestību un lietojot vārdus – sitiens, uzbrukums, var domāt fiziska spēka pielietojumu. Par ko šobrīd tik smagi atbildu? Par 1,5 gadu laimi?” sociālajā tīklā ”Instagram” jautā Anastasija.

Foto: Tarzāna bijusī mīļākā Anastasija publisko kailfoto

Pēc tikšanās ar seksīgo Tarzānu viņa bijusī mīļākā Anastasija nogādāta slimnīcā

Anastasija jautā, kā var stiprs un maigs vīrietis pārvērsties par tādu, kas tevi izseko un cenšas iebiedēt?

Aktrisei žēl, ka no viņas dzīves ir uztaisīts balagāns, ka viņai nav palicis nekas privāts, viss ir izlikts apskatei – nomelnots un sagrozīts.

”Cīņā par savu labo vārdu es pazaudēju veselību. Nervi uzvilkti, pēc kritiena acis pavisam nerāda, jau tā bija problēmas ar redzi. Ārsti saka, ko jūs gribējāt pēc smadzeņu satricinājuma,” atklāj Anastasija.

Aktrise raksta, kamēr sieva nav redzējusi un nav zinājusi, viņa Tarzānam bijusi mīļotā un vēlamā, bet pēc tam viss kļuva par lētu farsu – atnāca, piedzirdīja, pārgulēja.

”Es saprastu, ja tā būtu bijusi viena tikšanās. Piedevi vīram – tava izvēle. Bet tas vilkās ilgu laiku un tagad visi par to zina, kāpēc melot, apmelot zādzībā. Sargieties Dieva! Tā nedrīkst,” emocionāli turpina Anastasija.

Nu Anastasija zina, ka Tarzāns ir gatavs uz visu, lai tikai iegūtu papildus devu popularitātes.

”Mūsu loma – tikai mana loma, es nežēlīgi zaudēju. Visas mūsu sāpes – tikai manas sāpes. Cik daudz sāpes, cik daudz, cik daudz,” dzejas rindas citē skaistā aktrise.

Nataša Koroļova komentē vīra Tarzāna neuzticību

0 Komentāru