Stasa Pjehas bijusī sieva: dēls atrodas slimnīcā. Priekšā darbs ar neirologu

0 Komentāru
Stasa Pjehas bijusī sieva: dēls atrodas slimnīcā. Priekšā darbs ar neirologu
INSTAGRAM

Pirms vairākām dienām privātās vasarnīcas teritorijā tika piekauts mūziķa Stasa Pjehas un modeles Natālijas Gorčakovas septiņus gadus vecais dēls Pjotrs. Zēns joprojām atrodas slimnīcā un kā paziņo viņa mamma, emocionālais veselības stāvoklis nav stabils.

”Joprojām esam slimnīcā. Pjotram ir smadzeņu satricinājums. Dēls nodod analīzes, tiek veiktas veselības pārbaudes un priekšā darbs ar neirologu un psihologu,” tā Natālija.

Hospitalizācija un galvas trauma! Piekauts Stasa Pjehas septiņus gadus vecais dēls

Foto: INSTAGRAM

Ne Stass, ne Natālija nedomā samierināties ar situāciju, bet ir nolēmuši tiesāties. Tam mūziķis noalgojis pieprasīto juristu Sergeju Žorinu, kurš dara visu, lai tiktu ierosināta krimināllieta.

Krievijas presei kļuvis zināms, ka par notikušo ieinteresējusies Ļeņingradas apgabala prokuratūra, kas izmeklēšanu uzraudzīs īpaši rūpīgi.

Slavenie vecāki vēlas, lai viņu dēls un viņa vecmāmiņa, kura arī guva traumas, pēc iespējas ātrāk atveseļojas, bet vaininiece tiek saukta pie atbildības un netraumē nevienu citu bērnu.

”Man vienkārši trūkst vārdu. Mana ģimene nevienu neaiztika ne ar vārdiem, ne darbībām. Tā sieviete piekāva manu dēlu un mammu, un nu cenšas tikt ārā no šīs situācijas, kaut gan viņas atzīšanos nodarītajā mēs piefiksējām video. Ģimene ir slavena, mūsu valstī tādi stāsti bieži vien beidzas ne cietušo labā,” tā Stasa bijusī sieva par incidentu.

0 Komentāru