Šova ”Ekstrasensu cīņas” dalībnieki paredzēja Olgas Buzovas neveiksmi attiecībās un brīdināja viņu

1 komentārs
Šova ”Ekstrasensu cīņas” dalībnieki paredzēja Olgas Buzovas neveiksmi attiecībās un brīdināja viņu
INSTAGRAM

Nedēļas izskaņā populārā Krievijas dziedātāja Olga Buzova paziņoja, ka šķiras no mīļotā, ”influencera” Dāvida Manukjana. Slavenība izteicās, ka vīrietis viņu krāpis un sitis. Pēc saskanīgā pāra neveiksmes mīlestībā, daudzi mūziķes atbalstītāji atcerējās dziedātājas dalību populārajā televīzijas šovā ”Ekstrasensu cīņas”, kur viņai viens pēc otra dalībnieki prognozēja neveiksmi attiecībās.

Olga piedalījās ”Ekstrasensu cīņas” 21 sezonā, iejūtoties ”mistera X” ādā. Potenciālajiem dalībniekiem aizsēja acis un viņiem bija jāspēj noraksturot personu, kas atrodas viņu priekšā.

Skandāls Krievijas šovbiznesā! Olga Buzova paziņo, ka bijušais viņu sitis un krāpis ar prostitūtām

10 dienas pēc kāzām Maldīvu salās Olga Buzova sevi atkal dēvē par brīvu sievieti

Viens no magiem uzreiz pavēstīja, ka noslēpumainās personas attiecības nebūs ilgas, jo viņa vienkārši vēlas aizmirst iepriekšējo mīlu.

”Redzu ”krustu” uz tavām attiecībām. Tā nav mīlestība. Vienu pret otru nomainīji. Beigas būs tādas pašas – asaras un histērija. Notiks tas no kā tik ļoti vēlies aiziet. Tevi izmanto. Tu esi atvērta, ātri uzticies. Tu apzināties, ka attiecībām nav nākotnes. Laimei vajadzīgs pilnīgi cits cilvēks,” šovā izteicās viens no magiem.

Vēl kāds no dalībniekiem uzsvēra, ka ar izredzēto neizdosies izveidot pilnvērtīgu ģimeni – bērnus neredzu. Auksta dzemde. Caur tevi vēlas pēcnācējus, bet tava dvēsele to negrib.

Tika uzsvērts, ka personīgās laimes nav, ir attiecību aizmetņi, bet tās nav attiecības.

Ekstrasensi piebilda arī to, ka Olga neuzticas un baidās, ka atkal viņu izmantos un ”izmetīs”.

”Ļoti skaļi dziedi, spēcīga balss, bet iekšienē ir tukšums, kuru jāpiepilda ar to, kas pagadās – asarām, alkoholu, vēl kaut ko, lai uz mirkli ”atslēgtos” un aizmirstu,” teica ekstrasensi.

Olgu līdz sirds dziļumiem pārsteidza šova personāžu vārdi, jo viņa uzskatīja, ka beidzot atradusi laimi. Nu atskatoties uz pateikto, redzams, šova dalībniekiem izdevās trāpīt desmitniekā.

Video: Maldīvu salās laulības ostā iestūrējusi dziedātājā Olga Buzova