Somiņa līdzinās aptiekai! Lolita atzīstas, ka cieš no panikas lēkmēm

Pievienot komentāru
Somiņa līdzinās aptiekai! Lolita atzīstas, ka cieš no panikas lēkmēm
INSTAGRAM

Krievijas estrādes zvaigzne Lolita pandēmijas laikā izlēmusi pamēģināt ko jaunu. Dziedātāja debitējusi uz teātra skatuves, spēlējot galveno lomu izrādē “Женитьба”. Ne neveiksmes privātajā dzīvē, bet tieši iejušanās aktrises ampluā sievietei rada pamatīgu stresu.

Neskatoties uz faktu, ka mūziķe intervijā vienam no preses izdevumiem teikusi, ka no domām par laulībām viņai jau sāp mugura, teātra izrādē māksliniece tēlo tieši līgavu.

56 gadus vecā dziedātāja Lolita zaudējusi 17 kilogramus liekā svara

Gultas prieki ar afroamerikāni: Lolita pēc šķiršanās atgūst ”nokavēto”

Gatavojoties izrādei, katru dienu bijuši sešu stundu mēģinājumi, kas veicinājuši to, ka estrādes zvaigzne vēl vairāk notievējusi. Toties pašas izrādes rada pamatīgu stresu!

”Ciešu no panikas lēkmēm. Somiņa līdzinās aptiekai, tur atrodamas visa veida nomierinošās zāles. Līdz iziešanai uz skatuves nevaru savākties, sirds sitas kā negudra, nomierinošie pilieni palīdz saņemt sevi rokās un elpot mierīgi. Ir bijis, ka aizmirstu tekstu, bet citi aktieri palīdz iziet no situācijas,” paskaidro Lolita.

Mūziķe uzskata, ka pagaidām var atļauties nervozēt, teātra izrāde ir viņas pirmā pieredze aktiermeistarībā.

Aktieri Lolitu uzņēmuši ļoti silti un sajūsminās par dziedātāju, kura atstāj kareivīgas, vulgāras sievietes iespaidu, tomēr iekšēji ir ļoti maiga, atsaucīga un jūtīga.