Smagi slimās Anastasijas Zavarotņukas vīrs dodas uz Dubaiju pelnīt naudu ārstniecības izdevumiem

1 komentārs
Smagi slimās Anastasijas Zavarotņukas vīrs dodas uz Dubaiju pelnīt naudu ārstniecības izdevumiem
INSTAGRAM

Populārā Krievijas aktrise, seriāla ”Mana mīļā aukle” zvaigzne Anastasija Zararotņuka jau divus gadus cīnās ar smadzeņu audzēju. Ģimene meklē ikvienu ārstēšanās, rehabilitācijas iespēju, lai tikai aktrisei būtu cerība uz normālu dzīvi. Anastasijas vīrs dodas uz ārzemēm pelnīt naudu ārstniecībai.

Krievijas prese raksta, ka seriāla zvaigznes ģimene visiem spēkiem cenšas pasargāt Anastasiju no paparaci un citiem ziņkārīgajiem skatieniem.

Bankrots! Ieņēmumu dienests slēdz smagi slimās aktrises Anastasijas Zavarotņukas biznesu

Audzējs remisijas stāvoklī! Zavarotņukas ārstēšanas laikā cietuši viņas iekšējie orgāni

Laiku pa laikam aktrises meita Anna sniedz komentārus par mātes veselības stāvokli. Pēdējais, ko Anna pavēstījusi, ka māte cīnās ar smago slimību un nedomā padoties.

Jau decembrī slavenības vīrs, daiļslidotājs Pjotrs Černišovs dosies uz Dubaiju, kur uzstāsies ledus šova programmā vairāk nekā mēnesi.

Kopš Anastasijas saslimšanas viņš nekad nav viņu atstājis uz tik ilgu laiku, bet tas ir nepieciešams, lai nopelnītu līdzekļus aktrises ārstēšanai. Pjotrs ir vienīgais ģimenes apgādnieks, aktrises slimības laikā bankrotējuši viņai piederošie uzņēmumi un viņu meklē tiesu izpildītāji.

Aktrise nekad nepaliek viena ar viņu vienmēr kopā ir kāds no ģimenes locekļiem, kurš pieskata Miju, kā arī medmāsa.

Černišovs un Zavarotņuka apprecējās 2008. gadā, pirms trim gadiem pārim piedzima meita Mija. Vēl bez mazulītes aktrisei ir divi pieauguši bērni – dēls Maikls un meita Anna.

Zavarotņukas meita Anna par slavenās mātes veselības stāvokli: Viņa ir cīnītāja. Viss būs labi

1 komentārs