Slimība skārusi 75% no plaušām! Dziedātājs Aleksandrs Serovs steidzami nogādāts reanimācijā

1 komentārs
Slimība skārusi 75% no plaušām! Dziedātājs Aleksandrs Serovs steidzami nogādāts reanimācijā
INSTAGRAM

Populārā Krievijas estrāde zvaigzne Aleksandrs Serovs, kurš pirms 30 gadiem bija teju katras sievietes vīrieša ideāls, ir saslimis ar Covid-19. Mūziķis atrodas reanimācijā – smagā stāvoklī. Radinieki pagaidām nekomentē Serova veselības stāvokli.

67 gadus vecais dziedātājs ar Covid-19 saslimis pirms pāris dienām. Sākumā mākslinieks veseļojies slimnīcā, kas atrodas līdzās viņa lauku mājai. Veselības stāvoklim pasliktinoties, viņš pārvests uz vienu no galvaspilsētas labākajām klīnikām, kur uzreiz nogādāts reanimācijā.

Serova draugi apstiprina zvaigznes atrašanos klīnikā, sakot, ka pagaidām mūziķi ārstē ar skābekļa maskas palīdzību, slimība skārusi 75% no Aleksandra plaušām.

Septembrī dziedātājs piedalījies vairāku TV šovu ierakstos, kā arī strādājis studijā pie jaunām dziesmām. Nav zināms, kur tieši Aleksandrs inficējies ar Covid-19.

Mūziķa tuvinieki pagaidām nav komentējuši viņa saslimšanu un veselības stāvokli, bet atbalstītāji der, ka Serovs ir spēcīgs, uzveiks slimību un drīzumā būs mājās.

1 komentārs