Šķiršanās slavenību gaumē! Pelageja un Teļegins dala visu – pat sadzīves tehniku

Pievienot komentāru
Šķiršanās slavenību gaumē! Pelageja un Teļegins dala visu – pat sadzīves tehniku
INSTAGRAM

Dziedātāja, šova “Голос” mentore Pelageja pēc trīs gadu laulības šķiras no hokejista Ivana Teļegina, jo vairākkārt pārliecinājusies par sportista neuzticību. Mūziķe vēlas no bijušā iegūt visu, ko vien iespējams, tāpēc šķiršanās process ieildzis jau pusgadu.

Krievijas prese raksta, ka izšķirties pārim nesagādātu problēmas, ja nebūtu jādala laulības laikā iegūtais īpašums.

Par kopīgo atvasi bijušie mīlnieki vienojās uzreiz – meita dzīvo kopā ar māti.

Tiek dalīts viss – automašīnas, īpašumi un tajos veiktie remonti, sadzīves tehnika un rotaslietas!

Mūziķe paziņo, ka Maskavas dzīvokli viņai uzdāvinājusi māte, toties lauku māju pāris pirkuši kopā – tātad dzīvokli pēc likuma dalīt nevar, bet mājai jāpaliek viņai.

Sportists domā citādāk un uzskata, ka dzīvoklim jāpaliek Pelagejai un viņu kopīgajai meitai Taisijai, toties lauku īpašumam jānonāk viņa pārziņā.

Pelagejas juristi vēlas, lai visa nauda, kas atrodama pāra bankas kontos tiek sadalīta uz pusēm. Par mūziķes finansēm atbild viņas māte, kuras kontos glabājas meitas nauda, tātad, ja tiks dalīta nauda, tad tikai sportista miljoni.

Estrādes zvaigzne uzskata, ka vīrs vairākas automašīnas un dzīvokļus norakstījis draugiem un tiesas procesā pieprasa hokejista tuvākajām personām pierādīt īpašumtiesības.

Ivana draugi ir šokā par mantas dalīšanu un ir droši, ka mūziķe nav pelnījusi neko no bijušā ienākumiem, kā nekā viņš veidojis karjeru un spējis izsisties. Toties Pelageja vēlas viņu izputināt, kā nekā pēc šķiršanās sportists jau atradis mīļoto, bet viņa ir palikusi viena, audzinot bērnu.

Tiesas sēde, kurā tiks dalīta slavenību manta notiks 3. decembrī.