Skandāls Krievijas šovbiznesā! Olga Buzova paziņo, ka bijušais viņu sitis un krāpis ar prostitūtām

3 komentāri
Skandāls Krievijas šovbiznesā! Olga Buzova paziņo, ka bijušais viņu sitis un krāpis ar prostitūtām
INSTAGRAM

Skaistais pusotra gada ilgais dziedātājas Olgas Buzovas un ”influencera” Dāvida Manukjana mīlas stāsts beidzies ar skandālu. 10 dienas pēc Maldīvu salās noslēgtajām laulībām, kurām nav oficiāla spēka Krievijā, pāris pašķīrušies, un nu Olga atklāj šķiršanās iemeslus.

Sākumā Olga paziņoja, ka ir brīva sieviete. Mūziķe paskaidroja, ka ir spiesta veikt šādu ierakstu, lai nebūtu lieku jautājumu, jo cilvēks dara drausmīgas, viņai nesaprotams lietas.

10 dienas pēc kāzām Maldīvu salās Olga Buzova sevi atkal dēvē par brīvu sievieti

Video: Maldīvu salās laulības ostā iestūrējusi dziedātājā Olga Buzova

Vēlāk Olga tomēr nespēja izturēt preses, bijušā mīļotā, fanu radīto spriedzi un publiskoja jau citu ierakstu, šoreiz ”Instagram” stāstos.

”Parādīt, kā viņš ”drāž” prostitūtas vai, kā sit mani? Varbūt šobrīd man nav taisnība, bet man ir vienalga,” raksta Olga.

Slavenā mūziķe piedraudēja bijušajam, ka izstāstīs viņa mammai, kāds viņš ir patiesībā, ka viņu sit, spļauj sejā un vārdiski apvaino.

Krievijas prese raksta, ka Dāvida mamma arī ir aktīva sociālajos tīklos un ir paziņojusi, ka Olga izdomājusi visu par agresiju no viņas dēla puses.

”Un Tarasovs (bijušais Olgas vīrs) arī viņu sita. Tagad viņa piedzērusies visai valstij izklāsta saucamo “patiesību”. Viņa ir alkoholiķe, prostitūta,” raksta Dāvida māte.

Vēlāk sieviete liedza iespēju komentēt viņas ”Instagram” fotogrāfijas, jo saņēma daudz negāciju no mākslinieces faniem.

Olga un Dāvids bija kopā pusotru gadu, kura laikā baudīja gan laimes pilnus mirkļus gan vairākkārt izšķīrās.

3 komentāri