Skandalozā Ksenija Sobčaka atklāj, ko vīrietī vērtē visaugstāk

Pievienot komentāru
Skandalozā Ksenija Sobčaka atklāj, ko vīrietī vērtē visaugstāk
INSTAGRAM

Krievijas šovbiznesa zvaigzne Ksenija Sobčaka nereti publisko savas pārdomas par dažādām tēmām, nebaidoties aizskart, vai aizvainot kādu no sekotājiem, vai šovbiznesa zvaigznēm. Šoreiz Ksenija aizdomājas par vīriešiem un vērtībām.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Ksenija raksta, ka, saņemot stulbu jautājumu par to, kas vīrietī ir galvenais, viņa bez domāšanas atbild – intelekts!

Tikai pilngadīgajiem! Ksenija Sobčaka provokatīvā tēlā uzmirdz dziedātājas Lobodas jaunākajā klipā

View this post on Instagram

На дурацкий вопрос “какое главное качество в мужчине?” я отвечаю не задумываясь-интеллект. Причем не только в мужчине,в людях в принципе это самое главное и ценное. Жить с человеком и осознавать ,что его интеллект превосходит твой на несколько порядков это невероятное счастье ,и желание всегда развиваться и соответствовать. Это как встреча телефона Нокиа(я) с последним Айфоном(Он). Понимаешь,что твой микрочип Богом создан иначе,памяти меньше,картинок нет, но зато экран не бьется и батарейка на два дня. И любуешься айфоном. Он красивый, хрупкий и в нем ооочень много всего. Вся жизнь. В карусели -отрывки из интервью Зинаиде Пронченко Константина Богомолова. Это частичный ответ на вопрос “почему именно он ?” )))))

A post shared by Ксения Собчак (@xenia_sobchak) on

Sobčaka demonstrē savu maigo dabu un publisko romantisku fotogrāfiju

Ksenija domā, ka intelekts ir galvenais un vērtīgākais ne tikai vīrietī, bet cilvēkā kā tādā.

”Dzīvot kopā ar cilvēku un apzināties, ka viņa intelekts ir vairākus līmeņus augstāks par tavējo ir liela laime. Tas rada papildus vēlmi vienmēr attīstīties un būt līdzvērtīgai,” raksta Ksenija.

Slavenība augstāku un zemāku intelektu salīdzina ar ”Nokia” un ”iPhone” telefoniem – saproti, ka tavs mikročips ir radīts citādāks, atmiņa mazāka, bilžu nav, toties ekrānu nav iespējams sasist, un baterija tur divas dienas.

Tu skaties uz ”iPhone” un sajūsminies, viņā ir visa tik daudz, viņš ir skaists, trausls un viņā ir visa dzīve.

Krievijas šovbiznesa zvaigzne aicina neaizmirst par savu attīstību, uzsverot, ka jebkurā dzīves posmā ir jāmācās jaunas lietas.

Skandalozā Ksenija Sobčaka šokē, parādot sevi baisā tēlā