Skandalozā balerīna Voločkova paziņo, ka atmiņā paliekošākais sekss viņai bijis privātajā lidmašīnā

Pievienot komentāru
Skandalozā balerīna Voločkova paziņo, ka atmiņā paliekošākais sekss viņai bijis privātajā lidmašīnā
INSTAGRAM

Slavenā krievu balerīna Anastasija Voločkova nosvinējusi 45. dzimšanas dienu, un nu iepriecina atbalstītājus ar dažādām dzīves atziņas un noslēpumiem. Balerīna priecājas par jauno dzīves posmu, jo ir laimīga gan privātajā dzīvē, gan attiecībās.

Anastasija nav baidījusies Krievijas presei atklāt pašu intīmāko noslēpumu, paziņojot, ka atmiņā paliekošākais sekss, viņai bijis privātajā lidmašīnā. Intīmajam aktam slavenība ļāvusies kopā ar mīļoto cilvēku. Ar šo vīrieti māksliniece kopā nodzīvojusi 3,5 gadus.

Balerīna Anastasija Voločkova komentē runas par pārmērīgu alkohola lietošanu

Balerīna sapņo par kāzām, liekot noprast, ka saderināšanās ar noslēpumaino vīrieti Oļegu vairāk nav spēkā un viņa jau atkal ir brīvas sievietes statusā.

Pēdējā laikā Nastja publisko kadrus, kuros redzama kopā ar šovbiznesa spīdekli Prohoru Šaļapinu.

”Manam vīram jābūt spēcīgam, jāmīl mani, jāciena radošie panākumi un vienmēr jābūt ”stingrajam plecam”. Man blakus izturēs tikai tas, kurš ir garīgi spēcīgāks par mani. Tas viennozīmīgi ir turīgs kungs ar zināmu varu,” skaidro Anastasija.

Balerīna domā, ka viņas vīrs būs laimīgākais vīrietis pasaulē, jo viņa visos veidos prot vīrieti darīt laimīgu.

Par īsākajām attiecībām balerīna saka, ja tās bijušas attiecības, ne vienkārši intīmas tikšanās, tad nevar runāt par īsu laika posmu, jo cilvēki izjūt emocionālu saikni.

Anastasija pēc dabas ir uzticīga, tāpēc viņai patīk, ja romantiskas attiecības, draudzība vai darba attiecības ir uz ilgiem gadiem.