”Sita un žņaudza.” Danko līgava apsūdz aukli agresijā pret viņas četrus gadus veco dēlu

3 komentāri
”Sita un žņaudza.” Danko līgava apsūdz aukli agresijā pret viņas četrus gadus veco dēlu
INSTAGRAM

32 gadus vecā dziedātāja Danko līgava Marija Silujanova audzina dēlu Ruslanu no iepriekšējām attiecībām. Sieviete nākusi klajā ar paziņojumu, ka dēla aukle atļāvusies sist un žņaugt viņas atvasi.

Pirms neilga laika Danko, Marija un Ruslans pārvācās uz jaunu, lielu māju, kur sievietei bija nepieciešama palīdzība, tāpēc nolīgta aukle vārdā Alla.

Danko un viņa jaunā mīļotā ir sašutuši, ka mūziķa bērnu māte vāc līdzekļus slimās meitiņas rehabilitācijai

Krievijas presei Marija atklāj, ka sākusi pamanīt uz dēla ķermeņa zilumus un puisēns lūdzis neatstāt viņu divatā ar aukli.

”Viņš bieži raudāja un teica, lai vairs nesaucu tanti. Reiz viņa manā klātbūtnē spēcīgi iesita dēlam pa pēcpusi. Kļuvu nikna un iesitu viņai pretī. Pēc tam nopietni parunājām, ” raidījumā “На самом деле” stāsta Marija.

Uz laiku viss bijis labi, tad puisēns atteicies gulēt uz sava spilvena, aizmetis to stūrī, sakot, ka aukle ar spilvenu viņu žņaugusi.

Slavenā mūziķa mīļotā izlēma pārbaudīt zēna vārdus un izvietoja mājā slēptās kameras.

Redzētais saniknojis Ruslana mammu, aukle viņu nēsājusi – turot aiz kājas, apvainojusi, rājusi, situsi ar lupatām, un pat iespundējusi uz balkona.

”Pirmajās darba dienās sapratu, ka bērns nav audzināts – sit, spļaudās, lamājas, neadekvāti uzvedas. Māte puisēnu aicināja mani saukt par ubadzi, kalponi, ļāva mest man ar priekšmetiem. Es bērnu nesitu stipri, darīju to audzināšanas nolūkos,” skaidro auklīte.

Marija nenoliedza, ka pati ir metusi auklei ar dažādiem priekšmetiem un redzējusi, kā dēls spļauj uz aukli, bet viņš ir spļāvis arī uz savu mammu, kura domā, ka mazam bērnam viss ir atļauts.

Raidījuma eksperti konstatēja, ka slavenības mīļotā ir situsi aukli un uz sievietes ķermeņa palikuši zilumi, toties uz mazā Ruslana nav redzamas nekādas aukles agresijas pēdas.

Aukle puisēnu uz balkona atstājusi nevis uz ilgu laiku, kā apgalvoja zēna māte, bet tikai uz minūti. Tāpat arī Ruslans izdomā daudzus stāstus, lai tikai nebūtu jāpavada laiks kopā ar aukli, kura viņu audzina, ne ļauj dzīvot visatļautībā.