”Simtiem reižu esam nopietni strīdējušies.” Sedokova neslēpj, ka attiecības ar Timmu nav ”medus pods”

18 komentāri
”Simtiem reižu esam nopietni strīdējušies.” Sedokova neslēpj, ka attiecības ar Timmu nav ”medus pods”
INSTAGRAM

Izdodot savu jauno singlu “Обезболил” dziedātāja Anna Sedokova neslēpa, ka viņas attiecības ar basketbolistu Jāni Timmu nav tik lieliskas kā no malas izskatās. Pāris jau ne reizi ir izlēmuši iet katrs savu ceļu.

”Ja vien jūs zinātu, cik daudz kretīnisma ir mūsu attiecībās. Jā, mēs nepubliskojam to, kā strīdamies, jā, mēs nepubliskojam, kā viņš no manis aiziet, kā es no viņa aizeju. Vēl nesen viņš aizgāja gulēt uz citu istabu. Tāpēc, ka esmu idiots. Cilvēkam, kurš kādreiz sāpināts ir grūti izveidot saulainas, jaukas attiecības,” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Anna.

Anna atceras, kā reiz piedzērusies, izlēmusi pamest Jāni un zeķēs izskrējusi uz ielas, Jānis apstādinājis viņu pie vārtiem. No rīta mūziķe neko neatcerējās, bet redzējusi, cik kārtīgi noliktas viņas netīrās, baltās zeķes.

Dziedātāja atceras, kā Jānis viņu ievilcis dušā un atgriezis krānu. Tad Sedokova bijusi dusmīga par to, ka Timma neatlaiž viņu, nu Anna ir pateicīga, ka toreiz Jānis neļāva viņai aiziet.

Viens otram līdzās mīlnieki ir spējuši definēt vārdu – mīlestība un priecājas, ka ir viens otram.

Slavenības viens otru bezgala mīl un baidās pazaudēt šo mīlestību, baidās no sāpēm, tieši tāpēc rodas strīdi un nesaprašanās.

18 komentāri