Sieviete, kura piekāva Stasa Pjehas septiņus gadus veco dēlu, turpina izaicināt uz konfliktu zēna ģimeni

34 komentāri
Sieviete, kura piekāva Stasa Pjehas septiņus gadus veco dēlu, turpina izaicināt uz konfliktu zēna ģimeni
INSTAGRAM

Pret futbola tiesneša Vladislava Bezborodova sievu Irinu ierosināta krimināllieta saistībā ar mūziķa Stasa Pjehas septiņus gadus vecā dēla Pjotra piekaušanu. Sieviete nejūtas vainīga notikušajā un nemaz nedomā atvainoties ģimenei.

Pēc jurista Sergeja Žorina vārdiem, kurš pārstāv mūziķa ģimeni, Irina uzvedas dīvaini un izaicina Stasa tuviniekus uz konfliktu.

Hospitalizācija un galvas trauma! Piekauts Stasa Pjehas septiņus gadus vecais dēls

”Vēlējās nodarīt sāpes un miesas bojājumus.” Pret sievieti, kura piekāva Pjehas dēlu, ierosināta krimināllieta

”Neviens nav atvainojies, un, kā saprotu, arī nedomā atvainoties. Izskatās, ka viņu ģimenē šāda uzvedība tiek uzskatīta par normu. Pēc krimināllietas ierosināšanas no sievietes bijušas vairākas provokācijas,” tā Žorins.

Jurists skaidro, kad mazais Pjotrs ar māti atradies slimnīcā, bet vasarnīcā palika zēna vecmāmiņa un citi radinieki, Irina nākusi viņu teritorijā, ko filmējusi video, lamājusies un uzvedusies skaļi.

Ģimene nav reaģējusi uz sievietes vārdiem, atrašanos viņu teritorijā vai filmēšanu, atstājot visu tiesas rokās.

Pjotrs jau izrakstīts no slimnīcas un ārstējas mājas apstākļos. Zēns nejūtas labi, viņš vēl bez fiziskā kaitējuma, saņēmis morālu traumu.

To pašu var teikt arī par Pjotra vecmāmiņu, kura arī saņēma sitienus, jo centās aizsargāt mazdēlu, arī viņa nejūtas morāli labi.

Piekaušanas traumas izārstētas! Stasa Pjehas dēls izrakstīts no slimnīcas

34 komentāri