Sieviete, kura piekāva Stasa Pjehas septiņus gadus veco dēlu, publiski atvainojusies

3 komentāri
Sieviete, kura piekāva Stasa Pjehas septiņus gadus veco dēlu, publiski atvainojusies
YOUTUBE

Mēnesi futbola tiesneša Vladislava Bezborodova sieva Irina klusēja saistībā ar mūziķa Stasa Pjehas dēla piekaušanu. Sieviete komentē notikušo un publiski atvainojas mūziķim.

Raidījuma ”Прямой эфир” sieviete aicināja dziedātāju, nesekot emocijām, bet pagaidīt izmeklēšanas beigas, jo neuzskata sevi par vainīgu notiekošajā. Neskatoties uz sievietes vārdiem, ir ierosināta krimināllieta par miesas bojājumu nodarīšanu.

Hospitalizācija un galvas trauma! Piekauts Stasa Pjehas septiņus gadus vecais dēls

Pjeha pieprasa aizliegt sievietei, kura piekāva viņa septiņus gadus veco dēlu, iziet no mājām

”18. jūlijā es jau atvainojos zēna radiem. Man ir žēl, ka mēs pieaugušie pieļāvām šo situāciju. Sagaidīsim izmeklēšanas rezultātus. Vēlreiz atvainojos jūsu priekšā, Stass, tāpēc, ka esat tēvs. Saprotiet, es neesmu situsi jūsu dēlu,” tā 52 gadus vecā Irina.

Stass nevēlējās klausīties Irinas apgalvojumus, taisnošanos, uzskatot, ka sievietei ir problēmas ar psihisko stāvokli, ja viņa spēja tik agresīvi izturēties pret septiņus gadus vecu bērnu. Piedevām, sieviete incidenta dienā atzinās, ka uzbrukusi zēnam.

”Uzskatu, ka man nav par ko runāt ar cilvēki, kurš iesita manam dēlam. Man liekas, ka Irinai ir psihiskas problēmas. Kad pārskatu incidenta video, nevaru nesakost zobus. Saku paldies Dievam, ka tajā momentā manis nebija līdzās dēlam,” tā Stass.

Sieviete, kura piekāva Stasa Pjehas septiņus gadus veco dēlu, turpina izaicināt uz konfliktu zēna ģimeni

3 komentāri