Sieviete, kura no Tarzāna izspieda naudu, draudot publiskot seksa video, cietumā pavadīs piecus gadus

0 Komentāru
Sieviete, kura no Tarzāna izspieda naudu, draudot publiskot seksa video, cietumā pavadīs piecus gadus
INSTAGRAM

Antoņina Savidasa pagājušajā gadā draudēja Krievijas striptīza karalim Tarzānam, īstajā vārdā Sergejam Gluško, ka publiskos vīrieša seksa video, ja viņš nesamaksās viņai divus miljonus rubļu. Tarzāns vērsās pie likuma sargiem, sievieti arestēja, un nu tiesa lēmusi, ka viņai cietumā būs jāpavada pieci gadi.

Krievijas prese atgādina, ka pirms gada Tarzāns sāka saņemt draudus no nepazīstamas sievietes. Sieviete pieprasīja no viņa divus miljonus rubļu, draudot publiskot video, kurā striptīza karalis nodarbojas ar seksu.

Aizturētas vairākas sievietes, kuras no Tarzāna centušās ”izspiest” divus miljonus rubļu

Krāpšanas skandālam pierimstot, Tarzāns un Nataša Koroļova demonstrē savu mīlu

Slavenība vērsās pie likuma sargiem, kuri dāmu noķēra, veicot operāciju ”kontroles pirkums”. Vienā no restorāniem Tarzāns tikās ar izspiedēju, kas izrādījās 49 gadus vecā Antoņina Savidasa.

Aizturēja arī sievietes kolēģi – 21 gada vecu meiteni. Vēlāk policija noskaidroja, ka šantāžiste nav deklarēta Maskavā un nestrādā oficiāli.

Antoņina izmeklēšanās laikā nedrīkstēja pamest Maskavu, bet kopš tiesas sākuma viņa atradās apcietinājumā. 18. oktobrī notiekošā tiesa lēma, ka sievietei cietumā jāpavada nākamie pieci gadi par izspiešanu lielos apmēros.

Izmeklēšanā secināts, ka aktrise Anastasija Suļženko, ar kuru Tarzāns krāpa sievu Natašu Karaļovu, nav iesaistīta naudas izspiešanā.

Pēc krāpšanas skandāla Tarzānam un Natašai izdevās nosargāt savu mīlestību un vairāk nekā 18 gadus ilgo laulību.
0 Komentāru