Sieva ne iedvesmas avots! Brežņeva dusmojas, ka viņu dēvē par Meladzes mūzu

0 Komentāru
Sieva ne iedvesmas avots! Brežņeva dusmojas, ka viņu dēvē par Meladzes mūzu
INSTAGRAM

Dziedātāja Vera Brežņeva un komponists Konstantīns Meladze jau sešus gadus dzīvo laimīgā laulībā. Pāris turpina būt radoši un rada arvien jaunu un jaunu muzikālo materiālu. Mīlnieku atbalstītāji Veru sauc par Konstantīna mūzu, kas sievietei neiet pie sirds.

Vēl pirms laulībām Veru uzskatīja par 58 gadus vecā komponista galveno iedvesmas avotu. Daudzi domā, ka vairums no grupas ”VIAgra” dziesmām ir komponista veltījums mīļotajai.

Intīmas attiecības un slava! Dziedātājas publiski izsakās par Meladzes nepiedienīgajiem piedāvājumiem

Foto: INSTAGRAM

Skaistulīte Vera Brežņeva parāda, kā izskatās bez grima un bilžu uzlabojumiem

Pati 39 gadus vecā dziedātāja to neapstiprina un izrāda nepatiku, kad tiek dēvēta par vīra mūzu.

”Man nepatīk lasīt komentāros, ka esmu mūza. Nav tādas, nav tāda cilvēka mūzas Konstantīnam. Viņu iedvesmo situācijas, sajūtas, notikumi un tikšanās. Esmu vienmēr līdzās, tāpēc nevaru būt viņa animators, esmu sieva,” Brežņeva.

Dziedātāja nenoliedz, ka ar gadiem vīram ir grūtāk radīt jaunus hitus, viņa vēlējusies palīdzēt, iesaistījusies procesā, bet ātri vien sapratusi, ka radošuma mirkļos Konstantīnu labāk netraucēt.

”Kad Konstantīns raksta dziesmas netraucēju viņu ar ikdienišķiem sīkumiem, bet visus lēmumus pieņemu pati. Vēlos, lai arī citi “nerausta” viņu šajos momentos. Kad viņš rada, tad atrodas kā savā portālā, īpašā stāvoklī un apkārtējiem jāstaigā uz pirkstgaliem,” tā Vera.

Darbs pie viena hita var aizņemt mēnesi, var aizņemt vairākus mēnešus – viss atkarīgs no skaņdarba sarežģītības.

”Viņam ir radošās mokas, redzu, kā viņš mokās. Kad viņš iznāk no studijas, es spēju saskatīt sevi pēc meitu dzimšanas – tu esi pilnībā iztukšots, it kā esi laimīgs, bet pats process ir grūts,” skaidro Vera.

”Ja redzēsiet mani korpulentu, tātad esmu stāvoklī.” Vera Brežņeva par lieko svaru

0 Komentāru