Seriāla ”Sasisto lukturu ielas” aktieris pēc strīda ar sievu nogādāts slimnīcā

Pievienot komentāru
Seriāla ”Sasisto lukturu ielas” aktieris pēc strīda ar sievu nogādāts slimnīcā
INSTAGRAM

47 gadus vecais Krievijas aktieris Marks Goronoks nokļuvis slimnīcā. Seriāla ”Sasisto lukturu ielas” zvaigznei palicis slikti pēc publiska skandāla ar sievu. Šobrīd Marka veselības stāvoklis uzskatāms par stabilu.

Marka un viņa sievas Annas attiecības vienmēr bijušas sarežģītas. Pāris vairākkārt izšķīrušies, atkal sagājuši kopā un pēc laika atkal izšķīrušies. Neiztikt bez attiecību skaidrošanas dažādos sarunu šovos.

Krievijas prese raksta, ka pirms neilga laika mīlnieki sastrīdējušies, šoreiz restorānā vakariņu laikā.

”Mums bija saruna par viņa attiecībām ar kādu meiteni. Gājām mierīgi pavakariņot, bet mans aizvainojums izlauzās. Sāku par to runāt, Marks ”aizsvilās” un viņam palika slikti,” presei paskaidroja aktiera sieva.

Ekrānu zvaigzne nogādāts slimnīcā, kur viņam konstatēta hipertensijas krīze, kas rodas paaugstināta asinsspiediena gadījumā. Ārsti aktiera stāvokli sauc par stabilu.

Anna neuzskata, ka ir vainīga pie notiekošā. Sieviete paziņo, ka ir precējusies septiņus gadus un visu šo laiku vīrs viņu krāpis. Viņa ilgi turējusi visu sevī, nav šķīrusies. Beidzot viņa saņēmusies un visu pateikusi.

”Ar mani sazinājās meitene, kura ir vīra draudzene. Viņa pateica nepatīkamas lietas, kuras viņš ir teicis par mani. Ne pirmo reizi Marks cenšas mani nomelnot. Salikām punktus uz ”i” un nu iesim katrs savu ceļu,” tā Anna.

Anna ir otrā oficiālā Marka sieva. Pāris audzina piecus gadus veco Elizabeti un Dmitriju, kurš dzimis Annas iepriekšējās attiecībās.