Seriāla ”Neglītais pīlēns” zvaigzne atzinusies, ka aizvīlusi meitas tēvu no daudzbērnu ģimenes

0 Komentāru
Seriāla ”Neglītais pīlēns” zvaigzne atzinusies, ka aizvīlusi meitas tēvu no daudzbērnu ģimenes
INSTAGRAM

Krievijas aktrisi Jūliju Kuvarzinu iepazinām, pateicoties dalībai seriālā ”Neglītais pīlēns”, kurā viņa atveidoja Tatjanas Pončevas lomu. Ekrānu zvaigzne atzinusies, ka bijušo vīru aizvīlusi no daudzbērnu ģimenes.

Raidījumā “Судьба человека” Jūlija atzinusies, ka uzsākusi attiecības ar savu pēdējo vīru Alekseju vēl kad viņš bija precējies.

16 gadi laulībā! Par šķiršanos paziņo iemīļoti seriāla ”Neglītais pīlēns” aktieri

Foto: baumo par ”Neglītā pīlēna” zvaigznes Nellijas Uvarovas grūtniecību

”Mēs kopā spēlējām izrādēs, ilgi ignorēju viņa uzmanības apliecinājumus. Sapratu, ka kolēģa ģimenē ir daudz problēmu. Ar viesizrādēm devāmies uz ārzemēm, kur vairs nespēju viņam pretoties un mēs pārgulējām,” atklāti paziņo aktrise.

Aktrise neuzskata, par pareizu teikt, ka viņa aizvīlusi no ģimenes vīrieti, vīrieti nevar aizvilt, viņš pats pieņem lēmumu par aiziešanu.

Vīrietis ilgi nespēja oficiāli izšķirties, jo viņš ar bijušo sievu gaidīja, kad viņiem tiks piešķirts dzīvoklis, Aleksejs nevēlējās bērniem un bijušajai sievai laupīt iespēju uz labām mājām.

2013. gadā arī Jūlijas un Alekseja laulībā parādījās nesaskaņas un pēc 14 gadus ilgām attiecībām, no kuriem pieci gadi aizvadīti laulībā, viņi izlēma šķirties. Attiecības vainagojās ar meitas Elizabetes dzimšanu.

Kopš filmēšanās seriālā “Neglītais pīlēns” aktrise ir zaudējusi vairāk nekā 20 kilogramus liekā svara. Viņa turpina filmēties dažādos TV projektos un spēlēt lomas teātrī.

Par mīlestību, attiecībām un vīriešiem aktrise nedomā.

Foto: kā paaugušies Krievijas seriāla ”Neglītais pīlēns” zvaigžņu dēli

0 Komentāru