Sergejs Safronovs: Atrada audzēju, kas aptver plaušas, sirdi un asinsvadus. Tā diametrs 12 centimetri

4 komentāri
Sergejs Safronovs: Atrada audzēju, kas aptver plaušas, sirdi un asinsvadus. Tā diametrs 12 centimetri
INSTAGRAM

Pavasarī iluzionists, šova ”Ekstrasensu cīņas” bijušais vadītājs Sergejs Safronovs publiski paziņoja, ka parastas veselības pārbaudes laikā viņam atklāts limfātiskās sistēmas vēzis. Slimība ir liels trieciens slavenībai, bet viņš nedomā padoties!

Iluzionists saka lielu paldies sievai Jekaterinai, kura viņu pierunāja veikt ikgadējo medicīnas pārbaudi, jo tikai tā viņš uzzinājis, ka atrodas tik tuvu nāvei.

”Man ir limfoma.” Šova ”Ekstrasensu cīņas” bijušais vadītājs uzsācis ķīmijterapijas kursu

Ar vēzi sirgstošais iluzionists Sergejs Safronovs sagatavojis testamentu

”Tika pieņemts lēmums atgriezt manu krūškurvi, lai paņemtu audzēja paraugu. Ārsti atrada audzēju, kas aptvēra plaušas, sirdi un asinsvadus. Mediķi bija pārsteigti, ka normāli elpoju. Mans audzēja veids ir ātri progresējošs, bet to laikā pamanīja, tas deva iespēju cīnīties. Par laimi, nebija un nav asins saindēšanās. Audzēja diametrs bija 12 centimetri, dūres lielumā,” Krievijas presei skaidro Sergejs.

Sākumā ārsti audzēja paraugu nosūtīja uz analīzēm, lai noskaidrotu, vai vēzis ir ļaundabīgs. Pārbaudes ilgušas divas nedēļas.

Safronovs atceras, ka ārsti viņam devuši skarbas prognozes, izsakot minējumus par diviem audzēja veidiem, kuri ātri noved cilvēku līdz nāvei.

”Pēc dažādām analīzēm apstiprinājās, ka man ir Hodžkina limfoma. Ārsts teica, ka šis ir labākais variants no visa sliktā, kas bija iespējams. Slimība ir ārstējama. Jā, ilga un nepatīkama ārstēšana. Neapskaužu tos, kuriem ir smagāka saslimšanas stadija un ir jau asins saindēšanās,” paziņo Safronovs.

Ķīmijterapiju iluzionists veic reizi divās nedēļās – ir smagi. Jādzer zāles, lai nebūtu slikta dūša, bet bērni viņu motivē cīnīties un nepadoties!

”Galvas reiboņi un vemšana.” Iluzionists Safronovs pastāsta par sajūtām pēc ķīmijterapijas

4 komentāri