”Sekss divatā – tā ir izvirtība.” Aleksejs Paņins par gultas priekiem

6 komentāri
”Sekss divatā – tā ir izvirtība.” Aleksejs Paņins par gultas priekiem
INSTAGRAM

43 gadus vecais Krievijas aktieris Aleksejs Paņins viesojās Youtube raidījumā ”Алена, блин!”, kur pastāstīja par savu seksuālo dzīvi, uzsverot, ka viens partneris gultā viņam nespēj sniegt baudu.

Aktieris jau labu laiku mitinās gan Spānijā, gan Krievijā. Ja Krievijā Alekseju daudzi uzskata par izvirtuli, tad Spānijā viņš nesaskaras ar tāda veida noliegumu.

Viņa seksuālās vēlmes, fantāzijas tiek uztvertas kā normālas.

Daiļavas un seksīgas pozas! Paņins publiskojis foto, kurā redzams sieviešu apakšveļā

Spānijā aktieris var mierīgi doties uz nūdistu pludmali, sauļoties, nodoties meditācijai un darbam. Slavenības meita ieguvusi uzturēšanās atļauju saulainajā zemē un jau uzsākusi mācības.

Diemžēl, siltajā zemē māksliniekam jāiztiek bez seksa. Viņa sieva pagaidām vēl dzīvo Krievijā, bet Spānijā viņš vēl nav atradis cilvēkus, kurus vēlētos seksuāli.

Paņina sieva atbalsta viņa vēlmi iesaistīties orģijās, nestandarta seksuālās attiecībās un Maskavā viņiem jau bijusi kopīga pieredze.

”Bijušajā laulībā neslēpām, ka esam svingeri, kuri mīl pārģērbšanās spēles. Arī tagadējā laulībā kopā ar jauno sievu nododamies gultas priekiem, bet ne divatā. Sekss divatā – tā ir izvirtība. Vakar pie mums viesojās lielisks puisis un meitene,” stāsta Aleksejs.

Aktieris apstiprina, ka var mīlēties gan ar sievieti, gan ar vīrieti, abiem reizē vai lielākās kompānijās.

Paņins ir viens no skandalozākajiem kaimiņzemes aktierim, kuram nav problēmas uzvilkt sieviešu veļu, zeķturus un pastaigāties pa ielu.

Aktieris netur noslēpumā savas seksuālās vēlmes, bet izpauž tās skaļi.