”Seksā Timati un Krīds ir nekādi.” Dziedātāja Slava par skatuves kolēģiem

11 komentāri
”Seksā Timati un Krīds ir nekādi.” Dziedātāja Slava par skatuves kolēģiem
INSTAGRAM

Pagājušajā nedēļas nogalē noslēdzās Krievijā populārais realitātes šovs “Холостяк”, kurā mīļoto meklēja reperis Timati. Atklājies, ka viena no “līgaviņu” pretendentēm bijusi arī dziedātājas Slavas meita Aleksandra, kura vēlējusies, izmantot Timati, lai piekļūtu citam iekārojamam vecpuisim – Jegoram Krīdam.

Krievijas prese raksta, ka iekarot Jegora sirdi vēlas ne viena vien skaistule. Šo dāmu vidū ir arī 22 gadus vecā Slavas meita Aleksandra.

Reperis ir veicis izvēli! Timati ”izbrāķē” igaunieti Alisu un kā ”līgaviņu” izvēlas citu skaistuli

Foto: INSTAGRAM

Dziedātāja Slava atzinusies, ka reiz pametusi 68 gadus veco vīru, jo ieskatījusies jaunā dejotājā

Aleksandra pati darbojas šovbiznesā un lēni palēnām sāk gūt panākumus. Pēc vairākām attiecību neveiksmēm mūziķes meita izlēmusi, iekarot Krīda sirdi.

Slava neatbalsta meitas simpātijas un saka, ka ne Timati, ne Jegors nav labi znota pretendenti.

”Man abi nepatīk. Man liekas, ka seksā viņi ir nekādi. Zinu to vienkārši. Es izjūtu vīriešus. Nekad nekļūdos,” tā Slava.

Dziedātāja ir droša, ka laimes meklēšana televīzijas šovā ir prasts reklāmas triks, ne patiesa vēlme iemīlēties un atrast īsto.

Mūziķe vienmēr atbalstījusi Aleksandras centienus, izveidot attiecības. 17 gadu vecumā meita pirmo reizi iemīlējās un vēlējās uzsākt patstāvīgu dzīvi, kopā ar mīļoto. Slava pārim noīrēja dzīvokli un pat iepazinās ar Aleksandras izredzētā vecākiem.

Jaunā sieviete vēl nav atradu laimi attiecībās. Slava cer, ka meita neiemīlēs kādu no šovbiznesa, bet priekšroku dos parastam puisim, kas ļaus atdalīt darbu no privātās dzīves.

Populārā krievu dziedātāja Slava nogādāta slimnīcā

11 komentāri