Sedokova aicina pamest vīriešus, kuri nedāvina rotaslietas un taupa naudu, izvēloties ekonomiskās klases taksometru

167 komentāri
Sedokova aicina pamest vīriešus, kuri nedāvina rotaslietas un taupa naudu, izvēloties ekonomiskās klases taksometru
INSTAGRAM

38 gadus vecā dziedātāja Anna Sedokova ir laimīgi precējusies ar latviešu basketbolistu Jāni Timmu. Anna neslēpj, ka ilgi gājusi uz to, lai sauktu sevi par laimīgu. Daudzi centušies iekarot Annas uzmanību, bet ne visi spējuši apmierināt viņas prasības.

Krievijas prese raksta, ka Sedokova pasūtījusi pāris mājas tālāk vīriešus, kuri ir skopi un nedara neko mīlestības un attiecības vārdā.

Anna Sedokova apraksta savu ideālo dienu: mežonīgs sekss ar vīru Jāni

”Simtiem reižu esam nopietni strīdējušies.” Sedokova neslēpj, ka attiecības ar Timmu nav ”medus pods”

Anna apraksta to, kas liecina, ka vīrietis nav sievietes cienīgs un ikvienai dāmai būtu jāizvairās no šāda tipa kavalieriem.

”Tu viņa dēļ dari visu, bet viņš nav spējīgs no rīta aiziet uz piemājas kafejnīcu pēc kafijas un kruasāniem, lai tevi iepriecinātu. Tu viņam raksti desmit garas ziņas, bet viņš tev atbild pāris vārdos, nekas, ka skaistos. Vīrieši arī mīl parunāt un viņi to dara, kad viņiem ir ko teikt,” tā Sedokova.

Viņam nepatīk tavas draudzenes, jo viņas ”slikti” tevi ietekmē.

Tu izliec desmit ”storijus” par jūsu mīlestību, bet viņš sociālajos tīklos izrāda savu pulksteni, paziņojot, ka privātajai dzīvei ir jāpaliek aiz kadra. Viņš savu pulksteni mīl vairāk.

”Kā zināt, ka satiecies ar stulbeni? Viņš tev nav dāvinājis neko citu kā vien ziedus. Ne plīša lācīti, ne rotaslietas,” paziņo Anna.

Anna turpina, sakot, ka vēl viena pazīme, kas liecina, ka satiecies ar muļķi, ir tas, ka viņš tevi pavada uz mājām ar ekonomiskas klases taksometru, ne izvēlas ”premium” klasi. Viņš varēja tev atsūtīt pakaļ privāto lidmašīnu, bet tu lido ar parastu reisu, turklāt ekonomiskajā klasē.

Anna arī domā, ka jābēg no vīriešiem, kuri izmanto tavas sāpes un bijušās attiecības, lai izteiktu frāzes – ja nebūtu tavs bijušais, mums viss varētu būt pa īstam. Es jau tā daudz kam eju cauri tevis dēļ, tu varētu pacensties.

Jānis Timma pavada laiku dzimtenē kopā ar dēlu Kristianu un Sedokovas atvasi Gektoru

167 komentāri