”Sākumā nogalināja Viku, pēc tam Gaļinu.” Gogens Solncevs atklāj šausminošas detaļas par pagātnes traģēdiju

1 komentārs
”Sākumā nogalināja Viku, pēc tam Gaļinu.” Gogens Solncevs atklāj šausminošas detaļas par pagātnes traģēdiju

Šobrīd šovmens, aktieris Gogens Solncevs ir precējies ar 70 gadus vecu pensionāri Jekaterīnu Tereškoviču. Par viņu laulībām dažādus sīkumus zina visi, kuri interesējas par Krievijas šovbiznesu. Toties par privāto dzīvi pirms šīm attiecībām Gogens nelabprāt runā. Raidījuma “Алена, блин!” ietvaros vīrietis atklāja šokējošas detaļas!

Raidījumā Gogens paziņoja, ka pirms Jekaterīnas saticies ar savu vienaudzi Gaļinu Ivanovu, ar kuru iepazinies aktiermākslas nodarbībās.

Neparasts ģimenes modelis Krievijas šovbiznesā: kārdinošais Gogens aplaimo uzreiz divas seniores

Gogens uzskata, ka viņa sievai pensionārei draud nāves briesmas seksa apmācību dēļ

Šovmens sievieti sauc par savu pirmo mīlestību un paziņo, ka viņu attiecības ilgušas desmit gadus, līdz notikusi traģēdija.

Gogens atklāja, ka Gaļinu parkā nogalināja, bet slepkava nav atrasts vēl šodien. Slavenība arī ar ironiju piebilst, ka daudzi uzskata, ka pie mīļotās nāves vainojams viņš.

Traģēdija notikusi pirms trīs gadiem. Vēl pirms šīs traģēdijas šovmens piedzīvojis citu likteņa traumu.

“Sākumā nogalināja Viku. Pēc tam Gaļinu. Pirms Gaļinas man bija meitene Viktorija. Viņu nāvējoši notrieca automašīna,” skumji raidījumā paziņo Gogens, uzsverot, ka avārijas mirklī Vika gaidīja viņa bērnu.

Par mazuli šovmens uzzinājis tikai pēc mīļotās nāves.

Par lielāko atbalstu Gogenam kļuva Gaļina, kura bija viņa un Vikas draudzene, vēlāk jaunie cilvēki iemīlējas un ilgus gadus dzīvoja laimē.

Kopš 2018.gada Gogens ir precējies ar 65 gadus vecu pensionāri Jekaterinu ar kuru attiecību problēmas parasti skaidro sarunu šovos.

Iekārojamais Gogens publisko kadrus no sievas pensionāres 70 gadu jubilejas

1 komentārs