Reperis Timati meklēs nākamo mīļoto televīzijas šovā ”Vecpuisis”

1 komentārs
Reperis Timati meklēs nākamo mīļoto televīzijas šovā ”Vecpuisis”
INSTAGRAM

Pirms nepilna mēneša par šķiršanos paziņoja reperis Timati un modele Anastasija Rešetova. Bijušie mīlnieki saglabājuši draudzīgas attiecības, jo kopā audzina pāris mēnešus vecu dēlu. Nu atklājies, ka astotajā sezonā Krievijas versijā par šovu ”Vecpuisis” savu dāmu centīsies atrast tieši Timati.

Šovu, kā jau ierasts, TV ekrānos sāks rādīt pavasarī, bet tagad jaunas sievietes no visas Krievijas piesakās šovam, lai iekarotu Timati sirdi.

”Tagad var!” Pēc šķiršanās no dēla mātes reperis Timati pozē kopā ar tetovētu daiļavu

Sociālajā tīklā publiski saplūcas repera Timati bijušās mīļotās

Reperis ir viens no populārākajiem un veiksmīgākajiem kaimiņvalsts māksliniekiem. Vadoties pēc ”Forbes” datiem, Timati iekļūst bagātāko Krievijas zvaigžņu listē, kuras vēl nav sasniegušas 40 gadu vecumu.

Pats Timati vēl nav komentējis mīlestības meklējumus televīzijas ekrānos.

Pirms nedēļas reperis bija novērots tetovētas skaistules apskāvienos, iespējams, arī skaistule sacentīsies par Timati sirdi.

“Mēs bijām labākie draugi, mīļākie un partneri. Starp mums bija tik daudz kā un tas bija skaisti. Šīs attiecības bija piepildītas un emocionālas. Šajā dzīvē nav nekā mūžīga, visam reiz jābeidzas,” pirms mēneša rakstīja Anastasija Rešetova.

Pēc šķiršanās Timati turpina uzturēt Anastasiju un viņu kopīgo dēlu. Izvācoties no ģimenes ligzdiņas elitārā Maskavas rajonā, mūziķis dzīvokli atstāja dēla mātei.
1 komentārs