Raidījumu vadītājs Korčevņikovs: vedu līgavas iepazīstināt ar māti, tāpēc joprojām neesmu precējies

4 komentāri
Raidījumu vadītājs Korčevņikovs: vedu līgavas iepazīstināt ar māti, tāpēc joprojām neesmu precējies
INSTAGRAM

Jau daudzus gadus Krievijas populāro šovu vadītājs Boriss Korčevņikovs ir viens no iekārojamākajiem kaimiņvalsts vecpuišiem. Boriss paziņo, ka nekad nav saticis sievieti, kurai vēlētos piedāvāt roku un sirdi.

Vadot raidījumu “Судьба человека”, Boriss atklāja, ka visas savas mīļotās vedis iepazīstināt ar mammu, iespējams, tieši tāpēc viņš nav apprecējies.

”Uzliku sev krustu.” Raidījumu vadītājs Boriss Korčevņikovs beidzis cerēt, ka reiz apprecēsies

Slavenības mamma izbrāķējusi viņa draudzenes, domājot, ka dēls ir pelnījis ko labāku. Korčevņikovam mātes viedoklis ir būtisks.

Ekrānu zvaigzne pirms vairākiem gadiem izšķīries no pēdējās ilglaicīgās draudzenes, aktrises Annas Sverdlovas.

Boriss smagi pārcietis šķiršanos, bet, neskatoties uz aizvainojumu un nesaprašanos, par daudz ko ir pateicīgs Annai.

”Satiku Annu baznīcā, laikā, kad tik tikko sāku iet uz baznīcu. Viņa ir pati skaistākā sieviete pasaulē. Viņa manā labā ļoti daudz paveica – viņa mani veda uz baznīcu un iemācīja garīgumu – tā ir lielākā dāvana, ko otrs cilvēks var dāvāt,” tā Boriss.

Slavenība paziņo, ka attiecību jomā sev uzlicis krustu, jo ir sasniedzis 39 gadu vecumu, bet vēl nav ne apprecējies, ne kļuvis par tēvu.

Boriss apzinās, ka labāk nogaidīt un tad apprecēties vienreiz un uz visu dzīvi, nevis vairākkārt šķirties un precēties. Pagaidām visu savu uzmanību vīrietis velta ģimenei un baznīcai.
4 komentāri