Psihologs, draudzenes un garīgums! Seriāla ”Tētuka meitiņas” zvaigzne Darja Meļņikova atklāj, kā pārdzīvojusi laulības šķiršanu

0 Komentāru
Psihologs, draudzenes un garīgums! Seriāla ”Tētuka meitiņas”  zvaigzne Darja Meļņikova atklāj, kā pārdzīvojusi laulības šķiršanu
INSTAGRAM

Jūnija sākumā populārā Krievijas aktrise, seriāla ”Tētuka meitiņas” zvaigzne Darja Meļņikova paziņoja, ka šķiras no vīra, aktiera Artūra Smoļjanova. Pāris laulībā bija astoņus gadus un kļuva par divu dēlu vecākiem.

Krievijas prese raksta, ka problēmas laulības dzīvē, kas vainagojās ar šķiršanos, lika Darjai apmeklēt psihologu. Seansi palīdzēja tikt galā ar emocionālajām problēmām.

Seriāla ”Tētuka meitiņas” zvaigzne Darja Meļņikova izšķīrusies no vīra

”Sākās pieci gadi ”verdzībā”.” Darja Meļņikova par lomu seriālā ”Tētuka meitiņas”

”Apmeklēju psihologu vairāk nekā gadu. Interesants instruments gan dzīvei, gan profesijai. Galvenais necerēt, ka terapija jūs izglābs. Terapija iedarbinās apdomāšanu, pašanalīzi, produktīvas pārdomas,un, iespējams, nevajadzēs nevienu glābt,” tā 29 gadus vecā aktrise.

Darja uzskata, ka lieliski šķiršanās sāpju pārvarēšanai palīdz draugi un ģimene, galvenais – neatgrūst viņu palīdzību, bet to pieņemt.

”Jāsauc talkā smagā artilērija – grāmatas, garīgums, sports, draudzenes, tikai ne alkohols un citas apreibinošas vielas. Tas tikai ciešanas padarīs spēcīgākas. Pirmkārt ir jāpalīdz sev atjaunoties, tad būs arī spēks dzīvot tālāk un izaudzināt bērnus,” skaidro Darja.

Darja un Artūrs ir vecāki diviem dēliem, nav zināms, vai vīrietis iesaistās bērnu audzināšanā. Darja uzsver, ka par zēniem rūpējas tikai viņa un viņas tuvinieki.

”Mums ir auklīte, divas vecmāmiņas, bērnudārzs un vainas sajūta. Nav vienkārši, bet visi kopā tiekam galā,” smaida aktrise.

Sieviete piebilst, ka, paliekot vienatnē, ar bērniem reizēm jūtas kā cirkū, kur nevar plēsējiem pagriezt muguru.

0 Komentāru