Prohors Šaļapins par mirušo sievu: Es pret viņu neizjutu mīlestību

0 Komentāru
Prohors Šaļapins par mirušo sievu: Es pret viņu neizjutu mīlestību
INSTAGRAM

Krievijas šovmens Prohors Šaļapins neuzspēja sākt laimīgu ģimenes dzīvi, kad tā aprāvās. Kāzās Prohora līgava saslima ar Covid-19, pēc pāris dienām sievieti hospitalizēja un slimnīcā viņa mira.

Krievijas prese raksta, ka sākumā daudzi domāja, ka Tatjana Klaudija Devisa ātri vien izveseļosies, vēl citi domāja, ka sieviete nemaz nav slima, bet notiekošais ir reklāmas triks. Nu slimībai tic visi, kā nekā Tatjana ir mirusi.

Prohors Šaļapins par sievas Taņas nāvi uzzina nedēļu pēc traģēdijas! Taņas vecāki vaino viņu meitas nāvē

Prohoram Šaļapinam nebūs iespēja atvadīties no sievas miljonāres, kura mirusi Amerikā

Prohors attiecības ar Tatjanu atceras ar smaidu sejā, sakot, ka tās ir spilgtākās attiecības viņa dzīvē.

”Es pret viņu neizjutu mīlestību, vien spēcīgu simpātiju. Viņa man derēja pēc psiholoģiskā tipa. Cerēju izveidot ģimeni,” skaidro Šaļapins.

Par kāzām mākslinieks saka, ka nebildināja Tatjanu, viņa saderējusi ar draudzeni, ka ātrāk apprecēsies un zvanījusi Prohoram, piedāvājusi apprecēties.

Tos, kuri domā, ka Šaļapins apprecējās, lai iegūtu naudu mūziķis nomierina, sakot, ka nedomā pretendēt uz mantojumu, tāpat arī apprecoties, viņš parakstīja laulības līgumu, nepretendējot uz sievas miljoniem.

Jurists Olivers Čiričs domā, ka Prohoram ir visas iespējas pretendēt uz sievas mantojumu un iegūt palielu naudas summu. Vienīgais dokuments, kura ietekmē Prohors varētu nesaņemt ne centa – ir laulības līgums, bet Prohora parakstītājā versijā nav neviens punkts par mantas dalīšanu pēc nāves.

Laulības līgums, kāzas un sievas krišana komā! Prohoru Šaļapinu nepamet mīlas dzīves neveiksmes

0 Komentāru