Prohors Šaļapins: Daudzi pārmet, ka guļu ar vecenītēm par samaksu, kamēr paši guļ ar vecīšiem un bez maksas

1 komentārs
Prohors Šaļapins: Daudzi pārmet, ka guļu ar vecenītēm par samaksu, kamēr paši guļ ar vecīšiem un bez maksas
INSTAGRAM

Dziedātājs Prohors Šaļapins vienmēr saticies tikai ar gados vecākām, turīgām dāmām, tas radījis daudz nelabvēļus un skauģus. Sākumā Prohors nekomentēja baumas, apvainojumus, nu viņam tā visa ir gana!

37 gadus vecais dziedātājs paziņo, ka neviens viņam neaizliegs dzīvot tā, kā viņš vēlas. Prohors uzsver, ka nāk no nabadzīgas ģimenes un beidzot viņam bija iespēja šo to redzēt dzīvē.

Laulības līgums, kāzas un sievas krišana komā! Prohoru Šaļapinu nepamet mīlas dzīves neveiksmes

”Pirmo reizi dzīvē man iespļāva sejā.” Prohoram Šaļapinam uzbrucis kaimiņš

Kādam tas viss rada smieklus, bet Šaļapins aicina neaizmirst, ka viņš ir redzējis to, ko nav redzējuši 90% no iedzīvotājiem – daudz ceļojis, baudījis, pircis, izmēģinājis.

”Daudzi pārmet to, ka guļu ar vecenītēm par samaksu, kamēr paši guļ ar vecīšiem, bet bez maksas! Nevajag izlikties labākiem, nekā mēs esam. Esmu pateicīgs Dievam par visu, kas man ir dots,” Prohors.

Nesen mūziķis paziņojis, ka ir radīts nevis darbam, bet tam, lai baudītu dzīvi. Skaistais vīrietis vēlāk pateicis, ka jokojis, ikvienam ir jāpieliek pūles, darbs, lai sasniegtu virsotnes.

”Mīlestība mīlestībai, bet ēst gribas vienmēr. Rezultātā pārāk daudz neapmierinātu seju, kā nekā vīriešu ir mazākumā un ne katra sieviete var tikt pat pie alkoholiķa,” prāto Prohors.

Neskatoties uz visu, mūziķis iestājas par ģimenes vērtībām un mīlestību, nevis par naudu.

”Diemžēl ir daudzas sievietes, kurām ģimenes dzīve nav mīlestība, bet gan iespēja izdzīvot. Ne visas dāmas var pašas sevi nodrošināt. Daudzas ”stulbās vistas” atbrauc uz Maskavu un uzskata, ka visu atrisinās, pateicoties seksam,” tā Prohors.

Augusta izskaņā Prohors apprecēja 42 gadus veco kanādieti Tatjanu Devisu. Uzreiz pēc kāzām sieviete saslima ar Covid-19 un pārim bija jāatsakās no medusmēneša baudīšanas. Sieviete atrodas slimnīcā Amerikā un ārsti nedod nekādas prognozes. Nav zināms, vai mīļotās nāves gadījumā mūziķis saņems viņas miljonus, kā nekā pirms kāzām parakstīts laulības līgums.

1 komentārs