Prohoram Šaļapinam nebūs iespēja atvadīties no sievas miljonāres, kura mirusi Amerikā

8 komentāri
Prohoram Šaļapinam nebūs iespēja atvadīties no sievas miljonāres, kura mirusi Amerikā
INSTAGRAM

Jūlija beigās dziedātājs, šovmens Prohors Šaļapins un viņa mīļotā miljonāre Tatjana Klaudija Devisa apprecējās vienā no greznākajām Lasvegasas viesnīcām. Dažas dienas pēc lielā notikuma Šaļapina sieva uzsāka cīņu ar Covid-19. Blondīne sākumā ārstējās mājās, bet vēlāk nonāca slimnīcā.

42 gadus vecās Tatjanas veselības stāvoklis ar katru dienu pasliktinājās, slimība bija ietekmējusi 80% no plaušām. Augusta izskaņā vienā no Losandželosas klīnikām viņu ievadīja medikamentoznajā komā. 30.septembrī sieviete mirusi.

Laulības līgums, kāzas un sievas krišana komā! Prohoru Šaļapinu nepamet mīlas dzīves neveiksmes

Prohors Šaļapins: Daudzi pārmet, ka guļu ar vecenītēm par samaksu, kamēr paši guļ ar vecīšiem un bez maksas

Prohors līdz pat sievas pēdējai dzīves dienai cerēja, ka viņa izveseļosies.

”Man ir ļoti grūti to rakstīt, un es ļoti nevēlos tam ticēt, bet manas Taņečkas vairs nav starp mums. Vienmēr atcerēšos un mīlēšu tevi,” sociālajos tīklos paziņo Prohors.

Traģēdijai noticēt nespēj arī dziedātāja labākais draugs, aktieris Georgijs Kirjanovs. Viņš bija liecinieks pāra kāzās.

”Ir grūti to apzināties. It kā vakar sēdējām pie viena galda un cēlām glāzes par jauno pāri, te liktenis nospēlēja, ne viņiem par labu. Trīs dienas pēc svinībām Taņa sāka cīņu ar Covid-19. Sākumā sistēmas, tad reanimācija un plaušu ventilācija,” atklāj aktieris.

Gregorijs saka, ka Prohors ir apjucis un nezina ko darīt tālāk, viņam ir ļoti slikti.

”Ar to sliktās ziņas nebeidzas. Saistībā ar pandēmiju ne Prohoram, ne Taņas vecākiem nebūs iespējas atvadīties no Taņas. Tuvumā aizvērtam zārkam nevar pieiet, kur nu runāt par atvērtu. Taņa tiks kremēta un nav zināms, kad tuvinieki saņems urnu,” tā aktieris.

8 komentāri