Priekšā plastiskās operācijas! Iekārojamā Gogena sieva ienīst līdzību ar māti – mīļotā bijušo sievu

11 komentāri
Priekšā plastiskās operācijas! Iekārojamā Gogena sieva ienīst līdzību ar māti – mīļotā bijušo sievu
INSTAGRAM

Šovmens Gogens Solncevs mēneša laikā paspēja gan izšķirties no sievas pensionāres Jekaterinas Tereškovičas, gan apprecēt sievietes meitu Poļinu, izvēloties nedzīvot vecpuiša dzīvi. Jaunā sieva nevēlas līdzināties mātei un gatavojas likties zem skalpeļa!

Krievijas presei Poļina uzsver, ka ir ļoti laimīga laulībā, atbalsta mīļoto it visā, ko viņš dara, gatavo ēst un rūpējas par kārtību mājās.

Kautiņš, apvainojumi un policija! Iekārojamais Gogens apprec bijušās sievas pensionāres meitu Poļinu

Iekārojamais Gogens Solncevs: Baidos, ka manai sievai Poļinai piedzims slims bērns

Neskatoties uz pandēmiju, Gogens daudz strādā un atgriežas mājās tikai pēc 2-3 naktī, tas nemulsina jauno sieviņu.

Poļina neslēpj, ka ienīst līdzību ar māti, viņa baidās, ka mīļotais, skatoties uz viņu, redz bijušo sievu pensionāri. Līdzība skumdina Poļinu un padara viņu dusmīgu.

”Poļinu pārņem šausmas par līdzību. Kad sociālajos tīklos izliku mūsu kopbildi un cilvēki sāka salīdzināt manu bijušo sievu ar esošo – viņu pārņēma histērija un man bija jāskrien uz aptieku pēc nomierinošiem līdzekļiem,” tā Gogens.

Poļinai ir apnikuši salīdzinājumi, viņa šo līdzību uztver kā apvainojumu, jo māte nav labs cilvēks, viņa neko par Jekaterinu nevēlas dzirdēt, tāpēc plāno likties zem plastiskā ķirurga skalpeļa. Poļina jau apmeklējusi ārstu, kurš teicis, ka būs nepieciešamas vairākas operācijas, lai šo līdzību mazinātu.

”Gogens cenšas mani atrunāt, bet esmu pieņēmusi lēmumu. Būšu laimīga, pēc tam kad ar māti mani nesaistīs nekas. Vīram tas būtu jāsaprot, kā nevienam citam,” tā Poļina.

Nav zināms – Poļina plāno likties zem skalpeļa vēl pirms bērna dzimšanas vai nogaidīs, kad pāra atvase nāks pasaulē.

Iekārojamais Gogens sapņo par meitiņu, kuru vēlas nosaukt bijušās sievas, nu sievasmātes vārdā

11 komentāri