Populārais pavārs Konstantīns Ivļevs gatavojas salaulāties ar mīļoto Valēriju

2 komentāri
Populārais pavārs Konstantīns Ivļevs gatavojas salaulāties ar mīļoto Valēriju
INSTAGRAM

46 gadus vecais pavārs, Krievijas šovu “На ножах” un “Адская кухня” vadītājs Konstantīns Ivļevs gatavojas apprecēties ar 28 gadus vecu žurnālisti Valēriju Kudenko. Pāris plāno ne tikai sarakstīties dzimtsarakstu nodaļā, bet salaulāties arī baznīcā.

Pēc šķiršanās no sievas, ar kuru laulībā bija aizvadīti 20 gadi, Konstantīna privātā dzīve bija kā uz lupas, ikviens to pētīja un centās atrast “nesmukumus”.

View this post on Instagram

A post shared by Лера Куденкова (@lera_kudenkova) on

Slavenais pavārs laiku neveltīja jaunu attiecību meklēšanai, bet gan pievērsās saviem kulinārijas šoviem. Tā tas turpinājās līdz Konstantīns satika Valēriju.

Ātri vien pavārs iepazinās ar mīļotās vecākiem, neskatoties uz pāra lielo gadu starpību, viņam izdevās atrast kopīgu valodu ar līgavas vecākiem.

Gatavošanās kāzām rit pilnā sparā. Maskavā mīlnieki plāno apprecēties dzimtsarakstu nodaļā, tad ceļot uz Valērijas dzimto Tamaņu un tur salaulāties baznīcā.

Ivļevs neslēpj, ka tieši viņš piedāvājis salaulāties baznīcā, jo sapratis, ka kopā ar mīļoto vēlas doties vēl tālāk, nekā tikai dzimtsarakstu nodaļa.

No iepriekšējām attiecībām šefpavāram ir divi bērni – Marina un Matvejs, vīrietis sapņo par vēl vairāk atvasēm.