Poļinas Gagarinas bijušais vīrs: Nevēlos, lai viņas mīļākais ir līdzās manai meitai

0 Komentāru
Poļinas Gagarinas bijušais vīrs: Nevēlos, lai viņas mīļākais ir līdzās manai meitai
INSTAGRAM

Pēc šķiršanās no fotogrāfa Dmitrija Ishakova dziedātāja Poļina Gagarina bieži redzama producenta Vladimira Činjaeva kompānijā, ar kuru sadarbojas daudzus gadus. Vladimiram un Poļinai piedēvē romantiskas attiecības un dziedātājas bijušais nenoliedz izskanējušā fakta patiesumu.

Dmitrijs neizjūt greizsirdību saistībā ar Poļinas romantiskajām attiecībām, viņš apzinās, ka laulība ir šķirta un ikvienam no viņiem ir tiesības uz mīlestību. Arī viņš pats iet uz randiņiem, meklējot jaunu mīlu.

”Vīrietis nedrīkst būt bezjūtīgs, vājš un melīgs.” Gagarina ”iedzeļ” bijušajam saistībā ar vēršanos tiesā

Arī slavenības melo! Poļina Gagarina nav teiksi patiesību saistībā ar jauno videoklipu

Viss, ko fotogrāfs nevēlas, lai dziedātāja viņu kopīgās meitas tuvumā laiž savus pielūdzējus.

”Poļinu kāds ietekmē un ne tajā labākajā veidā. Internetā parādījušās fotogrāfijas un video, kas parāda viņas romantiskās attiecības. Nevēlos, lai viņas mīļākais ir līdzās manai meitai un ietekmē viņu. Nesaukšu šī cilvēka vārdu, internetā ir atrodama gana daudz informācija,” raidījumā “Осторожно: Собчак” paziņoja Dmitrijs.

Atgādinām, ka par Poļinas un Dmitrija šķiršanos kļuva zināms pagājušajā gadā. Fotogrāfs neatklāj, kāpēc pārim sākušās nesaskaņas, bet neslēpj, ka tas noticis 2019.gadā, kad Poļina koncertējusi Ķīnā.

Nesen Dmitrijs iesūdzēja Poļinu tiesā, jo vēlas satikt viņu kopīgo meitu, kad vien vēlas, un pavadīt laiku kopā ar atvasi. Fotogrāfs apzinās, ka dziedātāja praktiski nekad nav mājās un bērnu uzaudzina auklītes.

”Ceru tiesa nebūs vajadzīga, ka mēs visu sarunāsim. Vienmēr domāju, ka visu varēs atrisināt cilvēcīgi, bet Poļina izlēma iesaistīt juristus. Mēs dalījām priekus, bēdas, smagus mirkļus un tad iesūdzēju viņu tiesā. Grūti to aptvert. Cenšos ar šo visu samierināties, bet tas ir ļoti smagi,” tā Dmitrijs.

Video: dziedātāja Poļina Gagarina koncerta laikā izmežģī plecu

0 Komentāru