Pneimonija un medikamentozā koma! Dziedātāja Maksim nogādāta slimnīcā

3 komentāri
Pneimonija un medikamentozā koma! Dziedātāja Maksim nogādāta slimnīcā
YOUTUBE

Kļuvis zināms, ka dziedātāja Maksim nogādāta vienā no Maskavas klīnikām. Ārsti skatuves zvaigznei atklājuši pneimoniju, kas ietekmējusi 40% plaušu. Neatkarīgi no medicīnas personāla pūlēm mūziķes veselības stāvoklis pasliktinājies un izlemts par labu medikamentozajai komai.

Krievijas prese raksta, ka pirmās saaukstēšanās pazīmes mūziķei bijušas jau pirms nedēļas. Viņa nodevusi testu, lai pārliecinātos, ka neslimo ar Covid-19. Saņemot negatīvu rezultātu, zvaigzne uzelpojusi un turpinājusi koncertēt.

”Izjutu neciešamas sāpes.” Dziedātāja Maksim skaidro, kāpēc pazudusi no šovbiznesa

Pāris dienas pēc koncerta Maksim izsaukusi Neatliekamo medicīnisko palīdzību un nogādāta slimnīcā ar pneimoniju, kas ietekmējusi 40% no plaušām.

Neskatoties uz ārstu rūpēm un stingru ārstēšanu, dziedātājas veselības stāvoklis nav uzlabojies, bet tieši otrādi – pasliktinājies.

Slimnīcā Maksim kļuvis vēl grūtāk elpot, jo plaušas arvien vairāk un vairāk pārņēmusi slimība. Ārsti izlēmuši par labu medikamentozajai komai, lai mazinātu iekšējo orgānu slodzi, kā arī – novērstu skābekļa trūkumu.

Ārsti veic visa organisma izmeklēšanu, lai pieņemtu lēmumu par Maksim piemērotāko ārstēšanu.

Informāciju par dziedātājas veselības stāvokļa pasliktināšanos presei apstiprina arī viņas producente.

“Maksim patiesi ir pieslēgta mākslīgās elpināšanas aparātam. Uztraukumam nav pamata, par viņu rūpējas labākie ārsti,” tā producente.
3 komentāri