”Pirmo reizi dzīvē man iespļāva sejā.” Prohoram Šaļapinam uzbrucis kaimiņš

2 komentāri
”Pirmo reizi dzīvē man iespļāva sejā.” Prohoram Šaļapinam uzbrucis kaimiņš
INSTAGRAM

Krievijā iemīļotais šovmenis, dziedātājs Prohors Šaļapins jau daudzus gadus dzīvo Maskavā un ir apmierināts ar dzīvokli, apkārtni. Problēmas sagādā nespēja atrisināt autostāvvietas jautājumu.

Krievijas prese raksta, ka mājas iedzīvotāji novēroja, ka pagalmā vienmēr ir pilns ar automašīnām, kuru īpašnieki nedzīvo mājā, bet savējiem vietu nav.

Tika pieņemts lēmums par paceļamas barjeras izveidi, lai ikviena dzīvokļa īpašnieka automašīnai vienmēr būtu vieta pagalmā.

Ar vairākuma lēmumu nebija mierā visi iedzīvotāji, tāpēc nereti tiek salauzta paceļamā barjera un tā jāatjauno par mājas iedzīvotāju līdzekļiem.

37 gadus vecais Prohors ir mierā ar pārmaiņām un priecājas, ka automašīnai vienmēr ir vieta pie mājas, īpaši ņemot vērā, ka auto reti izmanto, braucamrīks galvenokārt stāv pagalmā.

”Nesen braucu mājās, aizmugurē pamanīju automašīnu. Saprotu, kāds ir izdomājis reizē ar mani tikt pagalmā. Apturu automašīnu un gaidu. Man signalizē, pēc tam no automašīnas izkāpa kaimiņš – sāka bļaustīties, draudēt un iespļāva sejā. Man pirmo reizi dzīvē kāds iespļāva sejā,” intervijā raidījumam “Звезды сошлись” pastāsta Prohors.

Šovmenis speciāli neļauj iekļūt autostāvvietā reizē ar viņu, bet aicina izmantot katram savu atslēgu, kā nekā ir bijuši gadījumi, ka dzīvokļu īpašnieki citām personām pārdod stāvvietas atslēgas.

TV studijā ieradās arī Prohora kaimiņš, kurš paziņoja, ka panāks barjeras demontāžu. Pirms gada viņa mātei palicis slikti un ārsti nav varējuši iebraukt pagalmā – sieviete mirusi, nesagaidot medicīnisko palīdzību.

Kāpēc savu naidu un negācijas kaimiņš izlēmis izteikt tieši šovmenim? Viņš nespēja izskaidrot.
2 komentāri