Piekauts aktieris Pāvels Prilučnijs. Pēc operācijas aktieris uzrunājis atbalstītājus

Pievienot komentāru
Piekauts aktieris Pāvels Prilučnijs. Pēc operācijas aktieris uzrunājis atbalstītājus
INSTAGRAM

Krievijas prese raksta, ka 21. novembrī Kaļiņingradas naktsklubā “Завод” smagi piekauts aktieris Pāvels Prilučnijs. Kautiņš izcēlies starp aktieri un kluba īpašnieku, kurš ir izbijis policists. Slavenība nogādāta slimnīcā, kur viņam veikta operācija.

Drīz vien pēc ziņu parādīšanās Krievijas presē, aktieris sociālajos tīklos uzzināja fanus, piesaistot uzmanību ar 2018. gada fotogrāfiju, kas uzņemta filmēšanās laukumā un nodemonstrē viņa “sasisto” seju.

”Visu pēc kārtas, es patiesi atgūstos pēc operācijas. Viss norit labi un pēc plāna, tā kā tuvākajā laikā atgriezīšos ierastajā dzīvē,” tā Prilučnijs.

Aktieris turpina, sakot, ka pagaidām no presē rakstītā saprot, ka viņš ir sakāvies geju klubā, aizstāvot kādas vecmāmiņas godu. Kautiņa mērķis bijis pārdot notiekošo kādam sarunu šovam, lai nopelnītu.

Pāvels preses versiju par notiekošo uzskata par daudz interesantāku, par to, kas noticis realitātē, tāpēc pagaidām paliks pie preses publiskotās ”patiesības”, vismaz visiem radot iespēju pasmieties.

Reālo notiekošo Pāvels izstāstījis likuma sargiem. Nu atliek tikai gaidīt policijas darbības.

Pāvela draugs, uzņēmējs Iļja Vasiļjevs medijiem atklāja, ka aktieris uz klubu devies – nelietojot alkoholiskos dzērienus.

Uzņēmējs arī neslēpj, ka kinozvaigzne klubu neapmeklēja vienatnē un iemesls vakara izklaidei bijis telpu aplūkošana, lai saprastu, vai tur filmēt seriālu “В клетке – 2”.