Piekaušanas traumas izārstētas! Stasa Pjehas dēls izrakstīts no slimnīcas

7 komentāri
Piekaušanas traumas izārstētas! Stasa Pjehas dēls izrakstīts no slimnīcas
INSTAGRAM

19. jūlijā septiņus gadus veco mūziķa Stasa Pjehas dēlu Pjotru piekāva futbola tiesneša Vladislava Bezborodova sieva. Incidenta rezultātā zēns tika nogādāts slimnīcā ar traumām. Kļuvis zināms, ka slavenības atvase jūtas jau daudz labāk un ir izrakstīts no slimnīcas.

Par došanos mājās no slimnīcas Krievijas presi informēja mūziķa bijusī sieva Natālija Gorčakova. Puisēns turpinās ārstēties, bet jau mājas apstākļos.

Hospitalizācija un galvas trauma! Piekauts Stasa Pjehas septiņus gadus vecais dēls

Stasa Pjehas bijusī sieva: dēls atrodas slimnīcā. Priekšā darbs ar neirologu

”Dēlam noteikta ambulatorā ārstēšana. Mēs braucam mājās – ierastā, mierīgā vidē uzņemt spēkus. Baidos, ka tie mums būs vēl ļoti vajadzīgi,” tā Natālija.

Sieviete teica, lielu paldies ikvienam par atbalstu, vēstulēm, speciālistiem par uzmanību, par siltumu un profesionālismu.

”Tas viss augstu vērtējas, īpaši, kad pats esi emocionāli sagrauts, bet vēl jāuztur bērnā optimisms,” paskaidro Natālija.

Pjotra mamma saka, ka ilgu laiku viņi nespēs baudīt ģimenisku atpūtu vasarnīcā, jāpagaida, lai atmiņas nebūtu tik sāpīgas un viņi spētu atgriezties.

”Kaimiņu dēļ mūsu ģimenei tur nav droši atrasties. Piedevām neesam saņēmuši atvainošanos,” atklāj Natālija.

Pjotra mamma baidās, ka dēls var izlemt, ka tāda situācija, kad viņam uzbrūk un piekauj, ir norma.

”Tas nebija bērnu kautiņš bērnudārzā. Viņam uzbruka pieaugusi sieviete. Un šis nav stāsts par neliešiem, kuri noslēpušies šķērsielā, kam es lieku iet ar līkumu. To izdarīja kaimiņiene, gaišā dienas laikā, kad līdzās atradās tuvinieki,” aizdomājas Natālija.

”Vēlējās nodarīt sāpes un miesas bojājumus.” Pret sievieti, kura piekāva Pjehas dēlu, ierosināta krimināllieta

7 komentāri