Piecas dienas bez ēdiena! Seksīgā Viktorija Boņa veikusi ikgadējo aknu attīrīšanu

7 komentāri
Piecas dienas bez ēdiena! Seksīgā Viktorija Boņa veikusi ikgadējo aknu attīrīšanu
INSTAGRAM

”Influencerei”, televīzijas raidījumu vadītājai Viktorijai Boņai problēmas nesagādā lieko kilogramu zaudēšana. Skaistule ir gatava uz badošanos, lai tikai vienmēr būtu perfekta! Boņa nodemonstrē jauneklīgās formas!

Informāciju par tievēšanu un panākumiem saistībā ar zaudēto svaru Viktorija publiskoja sociālajā tīklā ”Instagram”, atklājot, ka piecas dienas bija atteikusies no ēdiena.

Karsti kadri: Markus Riva pozē kopā ar seksīgo Krievijas ”influenceri” Viktoriju Boņu

Foto: seksīgā Viktorija Boņa parāda, kā izskatījusies pirms plastiskajām operācijām

Šo dienu laikā Viktorija dzēra tikai ūdeni un zāļu tējas, attīrot organismu, sniedzot atelpu no pārtikas produktiem.

”Pirms divām nedēļām es biju apalīte, bet nu atkal esmu tieva. Tie, kuri mani zina, saprot, ka man ir grūti uzņemt svaru, bet pandēmija darīja savu. Ikgadējā aknu attīrīšana, kad dzeru tikai ūdeni un tējas, panāca savu – zaudēju vairākus kilogramus svara un atkal lepojos ar pusaudzes ķermeni,” priecājas Viktorija.

Ar tējām un ūdeni izdevies zaudēt trīs kilogramus svara, tieši tik, cik Viktorija bija uzņēmusi pandēmijas ietekmē. Arī slavenības pašsajūta uzlabojusies, kā nekā aknas ir attīrījušās no visiem toksīniem.

“Instagram” slavenība publisko fotogrāfiju pēc svara zaudēšanu un jautā: kā bija labāk, pirms svara zaudēšanas, vai – pēc?

7 komentāri