”Pelageja ieguvusi visus Teļegina īpašumus.” Dziedātāja un hokejists beiguši tiesāties un dalīt mantu

1 komentārs
”Pelageja ieguvusi visus Teļegina īpašumus.” Dziedātāja un hokejists beiguši tiesāties un dalīt mantu
INSTAGRAM

34 gadus vecā dziedātāja Pelageja, īstajā vārdā Polina Hanova, un 29 gadus vecais hokejists Ivans Teļegins pielikuši punktu mantas dalīšanas procesam. Tiesa piešķīra māksliniecei visu īpašumu, ko kāds no pāra iegādājies laulības laikā.

Krievijas prese raksta, ka hokejists un dziedātāja bija pāris no 2016. gada un 2017. gadā pasaulē nāca viņu meita Taisija.

Šķiršanās slavenību gaumē! Pelageja un Teļegins dala visu – pat sadzīves tehniku

Dziedātājai Pelagejai beidzot izdevies oficiāli izšķirties no bērna tēva

Hokejists un dziesminiece nespēja nosargāt savu laimi, un 2019. gadā pāris paziņoja par šķiršanos. Pelageja nepiedeva vīram krāpšanu un izlēma, ka viņa būs laimīgāka bez Vaņas pie sāniem.

Bijušie mīlnieki ātri vien vienojās, ka mazā Taisija augs kopā ar mammu, bet tēvs viņu varēs satikt, kad vien vēlēsies. Slavenības nespēja vienoties par mantas sadali, bet nu arī tas ir atrisināts.

”Manta ir sadalīta. Pelageja ieguva visus Teļegina īpašumus. Viņam nācās šķirties no dzīvokļa elitārā rajonā un mājas, par kuru vēl jāmaksā kredīts. Viņš atdeva arī pusi naudas no pārdotās ”Bentley” automašīnas,” presei atklāj bijušo mīlnieku draugi.

Tiesas lēmums neiepriecina sportistu, viņš plāno jau atkal izsaukt uz tiesu bijušo mīļoto, lai dalītu laulības laikā gūtos ienākumus.

Bijušo mīlnieku draugi paziņo, ka sportistu interesē Pelagejas ienākumi laulībā pavadīto gadu laikā. Teļegins grib uzzināt, kur viņa tērējusi līdzekļus, jo viņam ir aizdomas, ka nopelnīto Pelageja pārskaitījusi savai mātei.

”Ģimene viņa neieguldījās. Viņš visu, arī īpašumus, pirka par saviem ietaupījumiem, kaut gan Pelageja nav nabadzīgs cilvēks. ”Forbes” norādīts, ka viņas gada ieņēmumi ir 1.5 miljoni ASV dolāru,” skaidro bijuši mīlnieku draugi.

1 komentārs