Pēc tikšanās ar vīra pirmo sievu Anastasijai Makejevai bija nepieciešama medicīniskā palīdzība

5 komentāri
Pēc tikšanās ar vīra pirmo sievu Anastasijai Makejevai bija nepieciešama medicīniskā palīdzība
INSTAGRAM

Aktrise Anastasija Makejeva cenšas veidot ģimeni ar uzņēmēju Romānu Malkovu, kurš viņas dēļ pameta sievu un četrus bērnus. Abas sievietes tikušās TV studijā, pēc sarunas aktrisei palicis slikti un viņa nonākusi Neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstu uzraudzībā.

Šova ietvaros Romāna bērnu māte Svetlana uzsvēra, ka bijušais mīļotais pametis viņu un četrus bērnus, turklāt – nemaksā alimentus. Sieviete ir droša – uz to viņu pamudinājusi Anastasija.

”Viss atkarīgs no Dieva labvēlības.” Anastasija Makejeva par 10 mākslīgās apaugļošanas mēģinājumiem

”Viņa man uzbruka.” Anastasija Makejeva nespēj savaldīties un fiziski izrēķinās ar mīļotā bijušo sievu

Makejeva ir šokā par sāncenses bezkaunību, jo tā atļaujas sociālajos tīklos runāt par ekrānu zvaigznes neauglību, saucot viņu par neīstu sievieti.
Anastasija ieradās raidījuma “Прямой эфир” studijā, lai izveidotu dialogu ar Svetlanu un beidzot saliktu visus punktus uz ”i”. Dialogs neizdevās.

Saruna kameru priekšā izvērtās par apmainīšanos ar apvainojumiem, pēc Svetlanas vārdiem – mans vīrs rīkojās necienīgi, Makejevas sirds neizturēja, un viņa devās aizkulisēs, lai saņemtos. Skandāls turpinājās vēl 40 minūtes, Anastasijai kļuva tikai sliktāk, tāpēc tika izlemts par labu medicīniskajai palīdzībai.

Aktrises jaunais vīrs studijā centās sevi aizstāvēt, nevis izskaidrojot situāciju, bet, aicinot šova ekspertus doties ārā, noskaidrot attiecības ar kulakiem, parādot savu inteliģences līmeni.

Romāns arī piebilda, ka sievietēm būtu “jānēsā vīrieši uz rokām”, jo viņi dāvā tām bērnus, bet sievietes kritizē vīriešus un pieprasa alimentus.

Uzzinot, ka jaunā sieva slikti jūtas Romāns devās aizkulisēs, centās palīdzēt, kamēr ārsti aprūpēja Nastju, viņš turēja viņas roku un čukstēja maigus vārdus.

Uzņēmēja bijusī sieva netic nevienam Romāna vārdam un turpmāk plāno ar viņu sazināties tikai ar juristu palīdzību, lai piedzītu alimentus.

Foto: INSTAGRAM

Studijā ieradās arī Romāna un Svetlanas vecākais dēls Andrejs, kurš dažus mēnešus dzīvo kopā ar tēvu un Anastasiju.

Jaunietis paziņojis, ka viņam ir mīļotais tēvs un mīļotā pamāte, bet māte viņa acīs nav māte.

Svetlana aizrādījusi jaunietim gan viņa uzvedību, gan ienākšanu studijā cepurē un viņas aizskaršanu.

Tas vēl vairāk ”uzvilcis” 16 gadus veco zēnu, kurš sācis kliegt, ka māte vēlas slavu, uzmanību un pēdējā laikā saka, ka viņš ir tāds pats izmatotājs kā viņa tēvs.

Eksperti bija pārsteigti, šokēti par jaunieša uzvedību un centās nomierināt Andreju, kam viņš neļāvās, bet turpināja bļaut, ka māte ar viņu sākusi strīdēties, jo viņš sarunājies ar tēvu, pat teikusi, lai pārvācas dzīvot pie viņa.

Andrejs piebilda, ka viņam Maskavā dzīvot ir daudz komfortablāk un pie mātes viņš nevēlas atgriezties.

Svetlana uzsvēra, ka ģimenē Andrejam liek mācīties, domāt par nākotni, pildīt savu daļu no mājas darbiem, bet pie tēva ir ballītes, televīzija, klubi, dārgs apģērbs un krāsaini nagi.

””Atslēdzos” un nokritu uz grīdas.” Pēc kāzām Anastasijai Makejevai sākušās veselības problēmas

5 komentāri