Pēc krāpšanas skandāla Tarzāns palielina honorāru par striptīza dejošanu

0 Komentāru
Pēc krāpšanas skandāla Tarzāns palielina honorāru par striptīza dejošanu
INSTAGRAM

Viena no karstākajām Krievijas šovbiznesa tēmām septembrī ir dziedātājas Natašas Koroļovas un striptīzdejotāja Tarzāna 17 gadus ilgā laulība un vīrieša neuzticība. Pēc krāpšanas skandāla Tarzāns pacēlis savu honorāru un nu par striptīzu ballītē prasa – 6500 eiro.

Par honorāru paaugstinājumu informē Krievijas preses izdevumi, piebilstot, ka skandāla sākumā daudzi domāja, ka tas ir mākslīgi radīts. Te pēkšņi vēl honorāra palielinājums.

Skandāls Krievijas šovbiznesā! Natašas Koroļovas vīra Tarzāna mīļākā paziņo, ka gaida bērnu

Nataša Koroļova komentē vīra Tarzāna neuzticību

Tarzāna neuzticība ļauj pārim parādīties lielākajos Krievijas medijos un papildus saņemt samaksu par dalību sarunu šovos.

Populārais pasākumu rīkotājs Sergejs Lavrovs atklāja, ka lielākais ieguvums no visa šī skandāla ir Natašai, viņa ģimenē ir galvenā pelnītāja.

Nataša par koncertu saņem 8 – 10 tūkstošus eiro, toties katru mēnesi šādi koncerti var būt ļoti daudz.

Producents paziņo, ka mēnesī dziedātāja mājas atnes minimums – 100 tūkstošus eiro.

Toties Tarzāns par uzstāšanos ballītē, kas pēdējā laikā ir retums, saņem 5 – 6 tūkstošus eiro, bet uzstāšanās klubos praktiski nesniedz ienākumus.

Pēc krāpšanas skandāla striptīzdejotājs piedāvā sevi gan kā dejotāju, gan vakara vadītāju un prasa par to, sākot no 6500 eiro.

Tarzāns piedalās arī izrādē ”Vīrs uz stundu”, kur par vienu izrādi saņem 1082 eiro. Pēc Krievijas šovbiznesa standartiem summa nav liela, toties izrāžu grafiks dejotājam ir pilns līdz pat nākamajam gadam.

Attiecību iztirzājums presē radījis papildus interesi par Tarzānu un Natašu, ko pāris izmanto, lai nopelnītu.

Tarzāna mīļākā paralēli veidojusi attiecības ar vēl vienu Krievijas šovbiznesa zvaigzni

0 Komentāru