”Pasliktinājies veselības stāvoklis.” Baskovs atsakās uzstāties ”Slāvu Bazārs” atklāšanā

7 komentāri
”Pasliktinājies veselības stāvoklis.” Baskovs atsakās uzstāties ”Slāvu Bazārs” atklāšanā
INSTAGRAM

15. jūlijā Baltkrievijas pilsētā Vitebskā tika atklāts starptautiskais mūzikas un mākslas festivāls ”Slāvu Bazārs”. Atklāšanas vakarā skatītājus ar savu talantu bija jāiepriecina Nikolajam Baskovam, bet viņš uz skatuves tā arī nekāpa.

Krievijas prese raksta, ka Nikolaju ļoti gaidījuši klausītāji, kā nekā jau ilgu laiku slavenība nav sniegusi koncertus Baltkrievijā.

44 gadus vecais Nikolajs Baskovs skaidro, kāpēc otro reizi nav apprecējies

Video: Nikolajs Baskovs joko par šprotēm, tikmēr Jana Kļaviņa apgrābsta viņa pēcpusi

Mūziķis pa dienu ieradies uz savas zvaigznes plāksnes atklāšanu Vitebskas centrā un tad pazudis. Sākumā dziedātājs neieradies uz mēģinājumu, bet vēlāk nav uzstājies pašā koncertā.

Sociālajos tīklos mūziķis paziņojis, ka saslimis, tāpēc nav spējis satikt iemīļotos fanus un iepriecināt ar dziesmām.

”Šodien laureātu laukumā tika iedegta mana zvaigzne, tādā veidā – ierakstot manu vārdu leģendārā festivāla vēsturē. Paldies ikvienam, kurš ieradās mani atbalstīt, būt tik nozīmīgā momentā kopā ar mani, neskatoties uz karstumu. Ļoti žēl, bet nevarēšu dziedāt atklāšanas ceremonijā, atsakos to darīt, jo man strauji pasliktinājies veselības stāvoklis. Nevēlos pakļaut riskam citu dzīvības. Paldies par sapratni,” sociālajā tīklā ”Instagram” paziņo Baskovs.

Ir zināms, ka estrādes leģendai strauji pacēlusies temperatūra un uz aizdomu pamata par koronavīrusu viņš izvēlējies neuzstāties.

Atbalstītāji ar sapratni izturējās pret Baskova paziņojumu, aicinot sākumā domāt par veselību un tikai tad par darbu.
7 komentāri