”Parapsiholoģe par saviem vārdiem atbildēs tiesā.” Safronovs komentē atlaišanu no ”Ekstrasensu cīņām”

26.novembrī telekanāls ”ТНТ” apstiprināja, ka no šova ”Ekstrasensu cīņas” vadītāja amata atbrīvots iluzionists Sergejs Safronovs. Iluzionists atlaists pēc tam, kad parapsiholoģe Alīna Berdiša savā Youtube kanālā publiskoja video, kurā paziņoja, ka vadītājs pārdevis informāciju par to, kā izpildīt uzdevumus.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • Safrāns

  Safrāns

  Šitam vecim vajadzēja atrasties Krievijā, cīnoties ar diktatoru Pūķinu.
 • Skolnieciņš no Pokaiņu meža

  Skolnieciņš no Pokaiņu meža

  Par nelaimi, kovid-19 (covid-19) sērga negrib atkāpties. Šis ārkārtas stāvokļa laiks ir grūts un smags katram no mums, tāpēc lūgsim Dabas Mātes svētību. Mēs visi esam Dabas Mātes bērni. Dabas Māte mūs mīl, viņa uzklausīs jebkuru savu bērnu lūgšanu. Lūgsim Dabas Māti – mūsu Radītāju!

  «Mūsu Radīja, es lūdzu Tevi. Visvarenā Dabas Māte, es lūdzu Tevi! Pasargā savus bērnus no nelaimēm. Dod saviem bērniem stipru veselību un dzīvotgribu. Visuvarenā Dabas Māte, lai mūžīgi godāta tiek Tava griba un Tavi darbi! Palīdzi man un manai tautai šajā grūtajā laikā. Es lūdzu Tevi, Dabas Māte, ar visu savu miesu un garu! Es lūdzu Tevi, Dabas Māte, svētī manu Tēvzemi – Latviju! Atbrīvo manu tautu no slimībām un nespēka! Apturi kovid-19 sērgu! Dāvā latvju tautai drosmi pārvarēt kovid-19 sērgu! Sniedz mums visiem savu viedumu! Lai Dabas Māte ir ar mums! Lai slavēta Dabas Māte mūžīgi mūžos!!!»
  Ar Dabas Mātes viedumu, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  [Latvju Skaudības Dievs]
  #DabasMāte #LatvjuDievi #LatvjuDievuSvētība #pagāni #koronavīruss #kroņvīruss #kovid-19 #covid-19 #svētmežs #saticība #iecietība #mīlestība #cieņa #miers #sentēvi #Skolnieciņš #Senpokaiņi #LatvjuSkaudībasDievs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!