Par tēvu 90 gadu vecumā? Potenciālajam aktiera Ivana Krasko bērnam veikts DNS tests

4 komentāri
Par tēvu 90 gadu vecumā? Potenciālajam aktiera Ivana Krasko bērnam veikts DNS tests
YOUTUBE

Krievijas šovā “На самом деле” viesojās leģendārais Krievijas aktieris Ivans Krasko, lai pārbaudītu, vai patiesi 90 gadu vecumā sesto reizi kļuvis par tēvu. Raidījuma ietvaros tika veikts paternitātes tests.

Raidījumā “На самом деле” Jūlija Kičemasova paziņoja, ka 4. decembrī pasaulē nākusi viņas meitiņa, kuras bioloģiskais tēvs ir slavenais aktieris.

Ivans bija laimīgs, jo viņa bijusī sieva Natālija nebija gatava dāvāt slavenībai atvases. Tas arī kalpoja par iemeslu, kāpēc aktieris pameta sievieti, kura bija 60 gadus jaunāka par viņu.

Krasko raidījumā atklāja, ka pirms 20 gadiem viņš saglabājis savu bioloģisko materiālu, lai nākotnē varētu tikt pie pēcnācējiem.

Jūlija neslēpa, ka palikt stāvoklī viņai izdevās, pateicoties EKO, un tas noticis tikai pēc piecām procedūrām. Kaut gan sieviete uzsver, ka spējusi aktierī ”atmodināt” vīrieti.

”Es mīlu Vaņu un vēlējos viņam dāvāt bērnu, pat vairākus bērnus. Nataša nespēja, bet es spēju. Viņa nezināja, kā stimulēt Ivanu, es zinu, kur uzspiest, kur paglaudīt, lai “pamodinātu” viņa vīrišķos spēkus,” raidījumā skaidro jaunā māmiņa.

Viena no bijušajām slavenības sievām neslēpa bažas par to, ka Ivanu izmanto, lai izkrāptu dzīvokli un vasarnīcu. Drīz vien studijā ienāca Vladimirs Kuzņecovs, kurš paziņoja, ka ir attiecībās ar Jūliju un mazā Darja ir viņa meita.

”Nesaprotu, kas notiek. Mēs dzīvojam kopā, Jūlija ir mana meitene. Domāju, ka viņa dodas uz Maskavu, lai strādātu par aktiera palīdzi,” tā Vladimirs.

Raidījuma izskaņā tika atvērts paternitātes tests, kas parādīja, ka slavenais aktieris, kino leģenda Ivans Krasko nav mazulītes tēvs. Tas radīja skumjas aktierī, viņš tik ļoti vēlas vēlreiz izjust tēva prieku.
4 komentāri