Pamāte, kura apprecēja savu padēlu, skaidro, ko par viņas laimi domā bijušais vīrs

17 komentāri
Pamāte, kura apprecēja savu padēlu, skaidro, ko par viņas laimi domā bijušais vīrs
INSTAGRAM

Blogere Marina Balmaševa popularitāti iemantojusi, pateicoties savai mīlas dzīvei. Sieviete 13 gadus bija precējusies ar Alekseju, audzināja septiņus bērnus, no kuriem divi bija Alekseja bioloģiskie bērni, bet pieci adoptētie, tad pameta vīrieti viņa bioloģiskā dēla Vladimira dēļ. Nu Marina jau gadu ir precējusies ar Vladimiru un pāris kļuvuši par sava pirmā bioloģiskā bērna vecākiem.

Sociālajā tīklā “Instagram” Marina bieži saņem jautājumus par to, ko bijušais vīrs, kas ir arī viņas tagadējā vīra tēvs, domā par meitiņas dzimšanu.

No pamātes par sievu! Viens no Krievijas skandalozākajiem pāriem sagaidījuši pēcnācēju

Jaunā vīra laime! Pamāte, kura nu ir sievas statusā, kopā ar jaundzimušo izrakstīta no dzemdību nama

”Bijušais audzina mūsu adoptētos bērnus, ko es varu teikt. Protams, ka viņam nav patīkami, ka apprecējos, ka piedzima meita. Viņš ir labs cilvēks. Ja gribētu ažiotāžu, man būtu jāstrīdas ar viņu un viņa radiniekiem, man to nevajag,” raksta Marina.

Slavenā māmiņa piekrīt, ka viņas noliedzējiem bijusi taisnība, ir pagājis gads kopš laulībām un viņas vīrs ir atradis jaunāku – nēsā viņu uz rokām, bučo un skatās ar mīlas pilnām acīm. Sieviete priecājas, ka vīrs visā palīdz, steidzas mājās no darba, naktīs ceļas, lai pabarotu meitu, ļaujot viņai atpūsties.

Marina jau atbrīvojusies no vairāk nekā 12 kilogramiem liekā svara un, pateicoties pareizam uzturam, vēlas ātri atgūt ierasto formu.

Sieviete zina, ka viss, kas nepieciešams ir veselīgs uzturs un atteikšanās no visa liekā. Reizēm sanāk grēkot ar konfektēm, bet viņa stingri nolēmusi atgriezties pie pirms grūtniecības režīma, kas sastāvēja no veselīga ēdiena un sporta.

Marinai pirms grūtniecības izdevās atbrīvoties no 58 kilogramiem liekā svara un viņa nedomā apstāties.

Tā kā pirms grūtniecības Marina bija veikusi vēdera sienas formas korekciju, tad daudziem jautājumus radīja tieši liekie kilogrami un to ietekme uz vēderu.

Jaunā māmiņa paziņo, ka viss ir kārtībā, mazliet pastiepusies vēdera vidusdaļa, bet viņa ir droša, ka izdosies atkal iegūt plakanu vēderu.

17 komentāri