”Otro dienu guļu un raudu.” 70 gadus vecā pensionāre paziņojusi, ka šķiras no iekārojamā Gogena

54 komentāri
”Otro dienu guļu un raudu.” 70 gadus vecā pensionāre paziņojusi, ka šķiras no iekārojamā Gogena
INSTAGRAM

40 gadus vecais aktieris Gogens Solncevs un viņa sieva, 70 gadus vecā uzņēmēja Jekaterina Tereškoviča ne reizi vien publiski skaidrojuši savas attiecības. Pāris parasti apvaino viens otru visos pasaules grēkos. Jekaterina paziņojusi, ka ir no tā visa nogurusi un izlēmusi šķirties.

Lai aplaimotu skaisto vīru, Jekaterina pievērsās sportam, pareizi ēda un vairākkārt likās zem plastiskā ķirurga skalpeļa. Nekas no tā nepalīdzēja Tereškovičai – iemantot laimi ģimenes dzīvē.

Iekārojamais Gogens un viņa sieva pensionāre nosvin iepazīšanās gadadienu

Iekārojamā Gogena sieva ar žurku indi saindējusi sāncensi

”Cauri visām operācijām izgāju bez iemesla. Vīrs lika veikt procedūras un beigās no manis novērsās. Vienkārši piemānīja, iespējams cerēja, ka neizturēšu narkozi. Viņš teica – man vajadzīga jauna sieva. Tagad man nav ne vīra, ne naudas, ne seksa. Nezinu, kur viņš ir un mani tas arī neinteresē. Mēs šķiramies, tas nav pat apspriežams,” paziņoja Jekaterina.

Gan Gogens, gan Jekaterina viens otru apvaino alkoholismā, maijā sieviete ievietoja vīru klīnikā ārstēties no alkohola atkarības, aktieris joprojām noliedz, ka viņam būtu šāda rakstura problēmas.

Solncevs paziņo, ka problēmas ar alkoholu un uzvedību ir viņa sievai. Viņam apnikušas nemitīgās ballītes no kurām viņa ierodas mājās no rīta, apnicis vākt pudeles pēc viņas viesošanās lauku mājā, apnicis baidīties no sievas agresijas lēkmēm, viņa var bez iemesla mesties virsū ar dūrēm un sakost.

”Nespēju iztēloties, ka viņa paziņos ko tādu. Esmu šokā, man sākusies dziļa depresija un apātija. Nevēlos nevienu redzēt, nevienu dzirdēt, jau otro dienu guļu un raudu. Nodod pat paši tuvākie. Tuvāko nodevība ir tik sāpīga, tā iznīcina sirdi,” Jekaterinas paziņojumu par šķiršanos komentē Gogens.

Augustā mīlnieki nosvinēja piecu gadu iepazīšanās jubileju un veltīja viens otram siltus vārdus.

Iekārojamais Gogens par seksu ar sievu pensionāri: Sten, kā ievainota vilcene

54 komentāri