Olgas Buzovas tēvs: Vīrieši, neizmantojiet sievietes, kuras jūs mīl

1 komentārs
Olgas Buzovas tēvs: Vīrieši, neizmantojiet sievietes, kuras jūs mīl
INSTAGRAM

Mūziķe Olga Buzova smagi pārcieš šķiršanos no repera, ”influencera” Dāvida Manukjana jeb Davas. Olgas tuvinieki cenšas viņu atbalstīt grūtajā dzīves posmā. Dziedātājas tēvs cer, ka meitai izdosies pārvarēt neveiksmi un atrast savu laimi.

Olgas tēvs Igors vairākkārt centies sazināties ar Davu sociālajos tīklos, lai pateiktu, ka slavenā mūziķe ciešs. Uz ziņām viņš tā arī nav saņēmis atbildes.

Skandāls Krievijas šovbiznesā! Olga Buzova paziņo, ka bijušais viņu sitis un krāpis ar prostitūtām

Jubilejas ballītē Buzova izplūst asarās, toties Dava paziņo, ka Olga ir ”noiets etaps”

”Sievieti, kura ”zaudējusi prātu” ir tik viegli apmānīt. Vīrieši, neizmantojiet sievietes, kuras jūs mīl. Tas nav pareizi,” Olgas tēva vārdus publisko Krievijas prese.

Mākslinieces tēvs joprojām cer, ka meitai izdosies atrast pašpietiekamu vīrieti, kurš viņu mīlēs un spēs padarīt laimīgu, kurš neizmantos Olgu viņas naudas vai popularitātes dēļ. Laimīgas attiecības, bet ne ar Davu, Olgai paredzēja arī šova “Ekstrasensu cīņas” dalībnieki.

Atgādinām, ka slavenība apvainoja ”influenceri” krāpšanā un agresivitātē. Šo iemeslu dēļ pāris šķīrās 10 dienas pēc Maldivu salās noslēgtajām laulībām.

Ja Olga neslēpa emocijas un izteicās par Davu, tad vīrietis līdz pēdējam turējās, bet beigās televīzijas tiešraidē teica, ka attiecības bijis “noiets etaps”.

Savu viedokli neslēpa arī Davas māte, kura uzsvēra, ka Olga nav pelnījusi tik lielisku vīrieti, kāds ir viņas dēls. Sieviete savos izteikumos bija rupja un to nenožēloja.

”Manu bērnu “aplej ar dubļiem” un man jākrīt uz ceļiem un jāskūpsta viņai kājas. Jo tādā veidā es būšu kulturāla?” sašutumu neslēpa Davas mamma.

Pēc šķiršanās gan Olga, gan Dava izdeva jaunus hitus par mīlestības sāpēm, kas liek domāt, ka attiecības vai šķiršanās ir lielisks reklāmas triks.

Buzovas bijušā līgavaiņa Davas viena no pagātnes meitenēm: Viņš man ”skaloja” smadzenes

1 komentārs