Olga Buzova izrakstīta no slimnīcas, bet turpina ārstēties mājas apstākļos

6 komentāri
Olga Buzova izrakstīta no slimnīcas, bet turpina ārstēties mājas apstākļos
INSTAGRAM

Pagājušajā nedēļā 35 gadu vecā dziedātāja Olga Buzova tika nogādāta vienā no Maskavas klīnikām, kur estrādes spīdeklei veikta steidzama operācija. Mūziķes veselības stāvoklis bijis smags, bet viņa tikusi galā. Slavenība izrakstīta no klīnikas.

”Pieķēru sevi, domājot, ka piekto dienu man ir viena un tā pati frizūra. Tas nozīmē meitenīte sāk atveseļoties. Urā! Ārstējošais ārsts palaida mani ”slimot” uz mājām,”  Olga.

Olga Buzova, tik tikko spējot parunāt, sazinājusies ar faniem

Foto: INSTAGRAM

Slimnīcā mūziķe nogādāta 5. maijā, pēc operācijas Olga nokļuva reanimācijā, jo ļoti slikti atgāja no narkozes un raudāja no sāpēm.

Zvaigzne pavēstīja faniem, ka viņu ārstē labākie ārsti, bet joprojām neatklāj, kāpēc veikta ķirurģiskā iejaukšanās, vien paziņo, ka tas bijis steidzami nepieciešams.

Olga faniem “Instagram” stāstos demonstrē kā atpūšas, guļ gultā, parādot, ka ļoti nopietni pieiet savai veselībai un ārstu ieteikumiem.

Daudziem par pārsteigumu Buzovas bijušais mīļotais, reperis Dava sociālajos tīklos neslēpa, ka zina par bijušās hospitalizāciju un vēl viņai ātru atlabšanu.

Maija vidū mūziķei paredzēti vairāki koncerti, bet nav zināms, vai Olga neatcels uzstāšanās, lai pasargātu sevi un savu veselību.

6 komentāri