No pamātes par sievu! Viens no Krievijas skandalozākajiem pāriem sagaidījuši pēcnācēju

2 komentāri
No pamātes par sievu! Viens no Krievijas skandalozākajiem pāriem sagaidījuši pēcnācēju
INSTAGRAM

Blogere Marina Balmaševa popularitāti iemantojusi, pateicoties zaudētajiem 58 kilogramiem un faktam, ka viņa ir romantiskās attiecības ar audžudēlu. 2020. gada vasarā pāris apprecējās un nu kļuvuši par pirmās kopīgās atvases vecākiem.

13 gadus Marina bija precējusies ar Alekseju, kopdzīves laikā pāris adoptēja piecus bērnus, kā arī audzināja divus Alekseja bērnus no iepriekšējām attiecībām.

Viena no šīm atvasēm bija Vladimirs, kuru sieviete iepazina, kad viņai bija 22 gadi, bet viņam 7 gadi. Nu Marinai ir 35 gadi, bet Vladimiram 21 un viņi ir laimīgi savās romantiskajās attiecībās.

Skandalozais pāris ir kopā nepilnus divus gadus, tieši tik ilgu laiku Marina ir aizgājusi no ģimenes, bet par adoptētajiem bērniem rūpējas Aleksejs.

Raidījumā ”Прямой эфир” Aleksejs atklājis, ka par vecākā dēla un bijušās sievas attiecībām uzzinājis, izdzirdot, kā viņi blakus istabā nodarbojas ar seksu.

Marina neslēpj, ka bijušais vīrs nespēja viņu padarīt laimīgu, bet daudz jaunākais Vladimirs atmodinājis viņā sievieti. Pateicoties mīļotā rūpēm, komplimentiem, “aplidošanai” sieviete beigusi laimi meklēt ēdienā.

Mīlnieki piepildījuši savu sapni un sagaidījuši pasaulē nākam meitiņu, mazulīte ir abu savu vecāku pirmais bioloģiskais bērns.

Pāra pirmdzimtā ir 52 centimetrus gara un sver nepilnus četrus kilogramus.

Dzemdībās Vladimirs nav piedalījies, bet priecājas par mazulīti un gaida mīļoto, kopā ar meitiņu mājās.
2 komentāri