Nikolajs Baskovs: Varētu sekot jaunākajai modei un radīt sev bērnu, bet vēlos pilnu ģimeni

6 komentāri
Nikolajs Baskovs: Varētu sekot jaunākajai modei un radīt sev bērnu, bet vēlos pilnu ģimeni
INSTAGRAM

Jau vairākus gadus Krievijas estrādes zvaigzne Nikolajs Baskovs bauda  brīva vīrieša statusu un nesteidzas izvēlēties sirdsdāmu. Tomēr mūziķis nespēj, ka vēlas satikt sievieti, kura būtu cienīga kļūt par viņa sievu un bērnu māti.

Baskovs plānoja izveidot ģimeni pēc 40 gadu sasniegšanas, bet 2019. gadā nomira viņa tēvs un tas ieviesa korekcijas plānos.

44 gadus vecais Nikolajs Baskovs skaidro, kāpēc otro reizi nav apprecējies

Video: Nikolajs Baskovs joko par šprotēm, tikmēr Jana Kļaviņa apgrābsta viņa pēcpusi

”Varētu sekot jaunākajai modei un jebkurā momentā radīt sev bērnu. Esmu audzis pilnā ģimenē, tāpēc vēlos, lai mani bērni saņem gan mātes, gan tēva mīlestību. Tā ir mana lielākā vēlēšanās,” Krievijas presei atklāj Nikolajs.

Baskovs nenoliedz, ka par sieviešu uzmanību nevar sūdzēties, tikai pagaidām viņam nav izdevies satikt sievieti, kura būtu cienīga kļūt par viņa sievu un bērnu māti – viņam neizdodas iemīlēties.

”Kad esi uz “panākuma viļņa”, ļoti grūti atrast cilvēku, kurš dzīvos tev un darīs visu, lai tu būtu laimīgs. Kaut gan ne tikai slaveniem cilvēkiem ir šāda problēma. Visu iegūt uzreiz nevar, jāiziet cauri pārbaudījumiem. Kāds atrod savu laimi jaunībā un tad izšķiras, kāds gaida savu laimi ilgāk,” tā Baskovs.

Mūziķis nejūtas vientuļš – visa viņa dzīve ir izbraucienos, un viņš ceļ lauku māju. Nikolajs cer, ka pabeidzot celtniecību un aicinot savus mīļos uz sālsmaizi, viņam līdzās jau atradīsies kāda īpaša dāma.

Estrādes zvaigzne ir bijis precējies ar producenta Borisa Špīgeļa meitu. Pāris izšķīrās 2008. gadā un viņiem ir kopīgs dēls Broņislavs. Pēdējās presē atrodamās ziņas liecina, ka jaunietis nesatiekas ar tēvu un nesazinās, jo tā vēlas viņa vectētiņš.
6 komentāri