Neparasts ģimenes modelis Krievijas šovbiznesā: kārdinošais Gogens aplaimo uzreiz divas seniores

3 komentāri
Neparasts ģimenes modelis Krievijas šovbiznesā: kārdinošais Gogens aplaimo uzreiz divas seniores
INSTAGRAM

Viens no spilgtājiem Krievijas šovmeņiem ir aktieris, režisors, pasākumu vadītājs Gogens Solncevs. Aktieris dzīvo kopā ar divām seniorēm – sievu un savu labāko draudzeni.

Gogens popularitāti iemantoja, pateicoties ekspresīvajiem izteicieniem Krievijas sarunu šovos, kā arī, pateicoties faktam, ka 2018. gadā apprecēja tajā laikā 63 gadus veco uzņēmēju Jekaterinu Tereškoviču.

Tarzāna mīļākā paralēli veidojusi attiecības ar vēl vienu Krievijas šovbiznesa zvaigzni

Divu gadu laulībā pāris pārdzīvojuši gan Jekaterinas plastiskās operācijas, apkārtējo izsmieklu, atmiņas zudumu, Jekaterinas problēmas ar alkoholu, greizsirdību, baumas par krāpšanu, šķiršanos un atkal apvienošanos.

Jau vairākus mēnešus pāris izlēmuši, ka pienācis laiks kļūt par vecākiem. Tā kā atklājies, ka Gogena sieva nevar kļūt par māti, vīrietis palīdzību lūdza citai pensionārei, savai labākajai draudzenei Ļidai, kura, pēc ārstu atzinuma, spēj iznēsāt bērnu.

Valstī valdošās karantīnas laikā Gogens sāka dzīvot kopā ar abām pensionārēm, kuras viņu lutina gan ar ēdieniem, gan nespēju sadalīt vīrieša uzmanību – neiztikt bez nebeidzamām greizsirdības scēnām.

Pēdējās siltās dienas trio pavada vasarnīcā, kur ziemas vajadzībām iestādījuši sīpolus un ķiplokus, lai vēlāk stiprinātu imunitāti.

Gogena sieva augusta izskaņā sāka apgūt dejas ap stieni, lai vakaros varētu iepriecināt vīriņu.

Atklājies, ka Gogens ir iepīts striptīzdejotāja Tarzāna, dziedātājas Natašas Koroļovas un aktrises Anastasijas Šuļženko skandālā. Aktieri baudījuši atpūtu pirtiņā, laikā, kad Anastasija bijusi Tarzāna mīļākā.

Ko tu saki par šādu attiecību moduli?

3 komentāri